logo itpoint.cz

Fotky z mobilu Nokia zdarma

Sbližování fotoaparátu a telefonu se stává realitou - již zhruba polovina všech nově prodaných telefonů v ČR má vestavěný fotoaparát. Společnosti Nokia, T-Mobile a HP se rozhodly zákazníkům předvést, že kvalita fotek pořízených telefonem neustále roste ...

V březnu na tiskárnách HP ve vybraných prodejnách T-Mobile.

Sbližování fotoaparátu a telefonu se stává realitou - již zhruba polovina všech nově prodaných telefonů v ČR má vestavěný fotoaparát. Společnosti Nokia, T-Mobile a HP se rozhodly zákazníkům předvést, že kvalita fotek pořízených telefonem neustále roste.

  • Návštěvníci vybraných prodejen T-Mobile mají možnost vyzkoušet si nejvyšší model s fotoaparátem Nokia 6630, nechat se jím vyfotit a vytisknutou fotku si odnést.

  • Při zakoupení Nokia 6630 v některé z těchto prodejen v průběhu měsíce března získá zákazník slevu 23 % na nákup tiskárny HP Photosmart 375.

  • Zákazníci mají možnost nechat si zdarma vytisknout fotografii ze svého mobilu Nokia (tiskárna je kompatibilní s mobilními telefony Nokia vybavenými technologií Bluetooth a/nebo paměťovou kartou MMC/RS-MMC).

  • Dále mají možnost zúčastnit se tipovací soutěže a vyhrát :
    1. Telefon Nokia 6630
    2. Tiskárnu HP Photosmart 375
    3. Twist sadu Nokia 3120

Seznam prodejen, které se účastní této akce naleznete ZDE.

Další informace k "fotkám z mobilů Nokia zdarma" naleznete ZDE.

Nokia

Článek ze dne 2. března 2005 - středa