logo itpoint.cz

GSM podnikové řešení pro kompletní pokrytí uvnitř budov

Švédský mobilní operátor Spring Mobil objednal u společnosti Siemens dodávku mobilních sítí na bázi GSM/GPRS pro pokrytí uvnitř budov. Řešení zahrnuje malé, cenově dostupné základnové stanice, a integraci do stávajících IP sítí. Řešení lze snadno implementovat v dnešních podnikových infrastrukturách a podporuje i efektivní GSM/GPRS pokrytí ve specifických prostředích a podmínkách, jako jsou například podzemní parkoviště.

Švédský mobilní operátor Spring Mobil objednal u společnosti Siemens, divize Komunikace, dodávku mobilních sítí na bázi GSM/GPRS pro pokrytí uvnitř budov. Řešení zahrnuje malé, cenově dostupné základnové stanice, a integraci do stávajících IP sítí. Řešení lze snadno implementovat v dnešních podnikových infrastrukturách a podporuje i efektivní GSM/GPRS pokrytí ve specifických prostředích a podmínkách, jako jsou například podzemní parkoviště. V rámci pětileté rámcové smlouvy bude Siemens společnosti Spring Mobil dodávat vnitřní základnové stanice i řídicí jednotky na bázi IP.

Již během tříměsíčního zkušebního provozu Siemens demonstroval výkonnost svého řešení základnových stanic, stejně jako jeho neobykle rychlou a snadnou instalaci i nákladovou efektivitu IP přenosů. Spring Mobil již začal instalovat nové mobilní sítě u firemních zákazníků z různých odvětví, od médií a IT až po výrobu.

"S řešením od společnosti Siemens jsme lépe schopni nabízet náš produkt One Phone i velkému množství středních a menších firem. Řešení základnových stanic společnosti Siemens jsme zvolili po rozsáhlém vyhodnocování a testování. Tato technologie přesně odpovídá našemu obchodnímu modelu, který má podnikům umožnit využití všech vlastností mobilní telefonie uvnitř budov," vysvětluje Fredrik Zetterlund, výkonný viceprezident a zakladatel společnosti Spring Mobil.

"Těší nás, že můžeme spolupracovat s operátorem, který udává nové trendy v mobilní telefonii," řekl Christoph Caselitz, prezident mobilních sítí společnosti Siemens. "Naším úkolem je nyní prohloubit spolupráci se Spring Mobil poskytnutím maximálního výkonu a uváděním dalších mobilních podnikových řešení. Řešení pro pokrytí uvnitř budov hrají významnou roli v oblasti firemní mobilní komunikace."

Společnost Spring Mobil byla založena v roce 2002. Švédská společnost Spring Mobil nabízí řešení pro podnikovou telefonii One Phone, která firemním zákazníkům umožňuje plně nebo částečně nahradit více telefonů jediným - mobilním telefonem. Prostřednictvím instalace sítě GSM/GPRS v prostorách zákazníka poskytuje Spring Mobil výhodnou nabídku cen i služeb, stejně jako kvalitu hovoru, schopnou nahradit pevné telefonní linky. Spring Mobil také nabízí virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní roamingové pokrytí a další služby poskytující firemním zákazníkům kompletní telefonní řešení.

Spring Mobil je plně licencovaným GSM operátorem a členem GSM Asociace. Další informace o Spring Mobil najdete na adrese http://www.springmobil.se.

Siemens

Článek ze dne 11. ledna 2005 - úterý

EET, účtenky, faktury, dodací listy, sklad, kniha jízd...START verze zdarma.
Trápí vás často vaginální mykóza? Víte co vám může pomoci?
40letý muž Se Za 14 Dní .. Naučil Mluvit Anglicky. Bez Námahy!