logo itpoint.cz

Intec 2005 - veletrh informační a komunikační techniky

Intec 2005 je koncipován pro odborníky a obchodníky se sféry hardwaru, softwaru, telekomunikace, radiokomunikace a satelitní techniky. 14. - 16.4. 2005 tyto tři veletržní dny v Pražském veletržním areálu v Letňanech budou dozajista ideálním prostředím pro navazování obchodních kontaktů. Příznivou atmosféru pro své prezentace najdou vystavovatelé na 30.000 m2 výstavního areálu, který spolehlivě řeší problém s prostorem nejen co se týče plochy, ale i výšky požadovaných expozic.

Dovolujeme si Vám představit 1. ročník nového veletrhu informační a komunikační techniky Intec 2005. Tento veletrh se rozhodla Veletržní správa Terinvest s. r. o. s podporou odborných garantů APVTS a CCB, s. r. o. uvést na jaře roku 2005 ve dnech 14. - 16.4. 2005.

Intec 2005 vznikl společně s tematicky se doplňujícími velerhy CREATIVE 2005 a VISION 2005, konajícími se ve stejném termínu, na popud samotných vystavovatelů, upřednostňujících samostatnost pro své produkty. Obsahem nomenklatury vychází z úspěšného veletrhu AMPER, který bude probíhat o týden dříve, nežli toto "trojveletrží".

Tento soubor veletrhů bude představen na Pražském veletržním areálu v Letňanech. Zásadní modernizace těchto prostor zajišťuje vystavovatelům i návštěvníkům komfortní prostory pro prezentaci firmy, dokonalý zabezpečovací servis včetně prostorného parkoviště s dostatkem parkovacích míst. PVA zároveň nabízí bohatou škálu gastronomického servisu od rychlého občerstvení až po kavárny a restaurace. Nedílnou částí bude informační systém, který bude napomáhat v řešení jakýchkoli dotazů ze stran vystavovatelů či návštěvníků. Pro akreditované novináře bude k dispozici Press centrum, kde budou informováni o průběhu celého veletrhu.

Intec 2005 je koncipován pro odborníky a obchodníky se sféry hardwaru, softwaru, telekomunikace, radiokomunikace a satelitní techniky. Tyto tři dny budou dozajista ideálním prostředím pro navazování obchodních kontaktů. Příznivou atmosféru pro své prezentace najdou vystavovatelé na 30.000 m2 výstavního areálu, který spolehlivě řeší problém s prostorem nejen co se týče plochy, ale i výšky požadovaných expozic.

Odbornost veletrhu budou samozřejmě podtrhovat konference a odborné semináře, které jsou připravovány ve spolupráci s Českým telekomunikačním úřadem a dalšími specializovanými institucemi.

Vzhledem k dynamickému vývoji techniky, kterou toto "trojveletrží" představuje, jsme se rozhodli pořádání opakovat každoročně. Věříme, že tak přispějeme obchodníkům k prezentaci a zároveň poznaní nových výrobků nejen na českém trhu.

Pro podporu návštěvnosti a úspěšnosti veletrhu zajišťujeme celorepublikovou reklamní kampaň nejen ve specializovaných magazínech a na internetu, ale také na billboardech, v rádiích a TV.

Cílem našeho úsilí je připravit plnohodnotný specializovaný projekt s pevnou tradicí založenou na modelu "business-to-business". Proto věříme, že díky dlouhodobým zkušenostem Veletržní zprávy Terinvest s. r. o., profesionálnímu servisu a individuálnímu přístupu se konečně podaří připravit kvalitní kontraktační veletrh ku prospěchu všech zainteresovaných stran.

Terinvest

Článek ze dne 26. ledna 2005 - středa