logo itpoint.cz

INTEL INNOVATION STORE - přináší českým spotřebitelům jedinečné zážitky

Společnost Intel a specializovaný prodejní řetězec počítačů Comfor otevřely v centru Prahy Intel® Innovation Store. První prodejna tohoto druhu v Evropě je navržena tak, aby zákazníky inspirovala a poskytla jim osobní zážitky s různými druhy digitální techniky. Prodejna bude otevřena pouze 20 dní, během kterých v unikátním prostředí představí nejmodernější digitální domácí zábavu.

Společnost Intel a specializovaný prodejní řetězec počítačů Comfor otevřely v centru Prahy Intel® Innovation Store. První prodejna tohoto druhu v Evropě je navržena tak, aby zákazníky inspirovala a poskytla jim osobní zážitky s různými druhy digitální techniky. Prodejna bude otevřena pouze 20 dní, během kterých v unikátním prostředí představí nejmodernější digitální domácí zábavu. Spotřebitelé tak mají jedinečnou, časově omezenou příležitost k seznámení, vyzkoušení a zakoupení celého spektra produktů moderní digitální zábavy od různých výrobců.

"Cílem projektu Intel Innovation Store je zajistit spotřebitelům zajímavé zážitky a podpořit prodej nových řešení domácí zábavy," uvádí Martin Korman, Channel Marketing Manager, Intel. "Tato řešení budou k dispozici pouze po omezenou dobu. Ukazuje se, že zákazníci se stávají imunní vůči tradičním formám marketingu - toto je pokus rozproudit nadšení při nakupování digitální techniky."

Podobné prodejny budou otevřeny v průběhu května a června i v dalších evropských městech - Praha je prvním z nich. Vzhledem k umístění prodejny Intel Innovation Store v centru města a provozu po omezenou dobu 20 dní se zde předpokládá velký zájem.

Obchod je rozdělen do tří hlavních oblastí - video, hry a hudba/mobilita. Každá sekce obsahuje nejnovější technologie. "V Praze představíme první PC založené na dvoujádrovém procesoru prodávané v České republice - s procesory Intel® Pentium® Extreme Edition 840 a Intel® Pentium® D," dodává Martin Korman. Zákazníci si budou moci veškerou zábavní techniku osobně vyzkoušet, jako by seděli doma v obýváku.

Celý obchod Intel Innovation Store byl navržen tak, aby se dal sestavit během několika dnů, což společnosti Intel umožní snadný a rychlý přesun mezi jednotlivými městy. Obchody budou po omezenou dobu k dispozici spotřebitelům, kteří mají zájem o seznámení s možnostmi digitální zábavy, o setkání s dalšími příznivci technologií nebo o informace k nákupu nových zábavních produktů do digitální domácnosti.

Kdy a kde ?

Slovanský dům
Na Příkopě 22
Praha 1

Provozní doba - 17.5. až 5.6. 2005, od 10 do 20 hodin.

Intel

Článek ze dne 18. května 2005 - středa