logo itpoint.cz

Internet Expres Optimal - výrazné snížení cen vysokorychlostního internetu

Slevu až 51 % přináší nová akční nabídka Českého Telecomu Internet Expres Optimal. Další novinkou je 20 % snížení ceny koncového zařízení - modemu. Zřízení pevné linky je nyní zlevněno o 97 % na pouhých 99 ,- Kč včetně DPH. Zákazník navíc obdrží bonus v podobě 60 volných minut pro místní a dálková volání po dobu tří měsíců. Všechny akční nabídky jsou platné od 17.1. 2005 do 17.4. 2005.

Slevu až 51 % přináší nová akční nabídka Českého Telecomu Internet Expres Optimal. Cena vysokorychlostního Internetu Expres s maximální rychlostí 1024/256 kb/s se snižuje na 799 Kč (bez DPH). Až dosud přitom tato služba stála 1 420 Kč (bez DPH).

"Novými tarify Internet Expres Optimal vycházíme vstříc zákazníkům a umožňujeme jim pořídit si vysokorychlostní přístup k internetu s vyšší rychlostí za nižšší cenu," uvedl Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro marketing. "Proto jsme také snížili při ročním závazku aktivační poplatek na 1 korunu a navíc přidali bonus v podobě jednoho měsíčního paušálu ve výši 1 koruny namísto původních 799," doplnil Simon Burckhardt.

Další novinkou je 20 % snížení ceny koncového zařízení. Modem pro vysokorychlostní internet s USB rozhraním v nabídce Českého Telecomu je nyní za akční cenu 799,- Kč (bez DPH).

Mimořádnou akční nabídku připravil Český Telecom také pro zákazníky, kteří si chtějí pevnou linku teprve pořídit. Zřízení pevné linky je nyní zlevněno o 97 % na pouhých 99 ,- Kč (včetně DPH). Zákazník navíc obdrží bonus v podobě 60 volných minut pro místní a dálková volání po dobu tří měsíců.

O vysokorychlostní připojení k internetu, které poskytuje Český Telecom a jeho dceřiná společnost Eurotel Praha je obrovský zájem. Za rok 2004 vzrostl počet uživatelů vysokorychlostního internetu o 712 %. Počet lokalit s dostupnými službami Internet Expres vzrostl o 100 % a rychlý přístup k internetu prostřednictvím pevné linky si mohou potenciálně pořídit až tři miliony zákazníků. Pokrytí potřebným radiovým signálem pro službu Eurotel Data Expres představuje v tento okamžik 139 měst a stovky vesnic. Celkově se blíží 80 % populace v České republice a bude dále rozšiřováno. Celkově je nyní v provozu 224 CDMA základnových stanic.

Všechny uvedené akční nabídky jsou platné od 17.1. 2005 do 17.4. 2005.

Český Telecom

Článek ze dne 18. ledna 2005 - úterý