logo itpoint.cz

Kamera Gigaset WLAN pohlídá domov i zahradu

Kamera Gigaset WLAN se postará o nepřetržitý dozor nad vaším domovem a zahradou. Jakmile integrovaný detektor pohybu zachytí něco neobvyklého, okamžitě pošle varovný e-mail. Kamera také umí po internetu přenést živou nahrávku objektu, takže si majitelé mohou kdykoli na libovolném počítači se systémem Windows zkontrolovat, co se děje s jejich majetkem. I když je v pokojích tma, dokáže kamera zachytit podezřelé pohyby dí-ky zabudovanému citlivému mikrofonu.

 kamera Gigaset WLAN Kamera Gigaset WLAN od společnosti Siemens, divize Komunikace, se postará o nepřetržitý dozor nad vaším domovem a zahradou. Jakmile integrovaný detektor pohybu zachytí něco neobvyklého, okamžitě pošle varovný e-mail. Kamera také umí po internetu přenést živou nahrávku objektu, takže si majitelé mohou kdykoli na libovolném počítači se systémem Windows zkontrolovat, co se děje s jejich majetkem. I když je v pokojích tma, dokáže kamera zachytit podezřelé pohyby dí-ky zabudovanému citlivému mikrofonu.

Kamera Gigaset WLAN je chytrým elektronickým hlídačem pro lidi, kteří často cestují a chtějí mít svůj majetek pod dohledem. Kompaktní kamera může být jednoduše instalo-vána kdekoli v domě - na otočné sadě na stole anebo na zdi. Není zapotřebí žádná kabeláž navíc, protože kamera obsahuje technologii bezdrátové sítě WLAN. K flexibilnímu a efektivnímu bezpečnostnímu řešení pro domov je zapotřebí pouze WLAN router a vysokorychlostní připojení k internetu.

Živý přenos obrazu přes internet ve formátu MPEG-4 je k dispozici kdykoli a kdekoli na světě - stačí pouze počítač se systémem Windows a připojení na internet. Zabudovaný mikrofon v kameře nabízí také zvuk a pro lepší kvalitu lze připojit ještě externí mikrofon. Díky živému přenosu obrazu a vysoce kvalitnímu zvuku tak lidé vždy vědí, co se děje u nich doma, když tam právě nejsou. Klidnou mysl si však můžete zachovat bez toho, že byste stále museli sedět před počítačem a sledovat monitor, a to díky zasílání varov-ných e-mailů.

Kamera Gigaset WLAN bude na světovém trhu od začátku března 2005, na český trh se dostane ve 2. čtvrtletí letošního roku. Je dodávána společně s anténou, otočnou sa-dou na stůl, montážní sadou na zeď, zdrojem, softwarem a návodem k použití.

Siemens

Článek ze dne 10. března 2005 - čtvrtek