logo itpoint.cz

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou nyní využít možnosti on-line dobíjení předplacené služby Go prostřednictvím internet bankingu

Společnost Eurotel Praha s.r.o. rozšiřuje pro své zákazníky předplacených služeb Go, kteří jsou klienty bankovních domů ČSOB a Poštovní spořitelny, možnost, jak dobíjet své mobilní telefony.

Společnost Eurotel Praha s. r.o. rozšiřuje pro své zákazníky předplacených služeb Go, kteří jsou klienty bankovních domů ČSOB a Poštovní spořitelny, možnost, jak dobíjet své mobilní telefony. Go zákazníci si mohou svůj kredit dobít online prostřednictvím služby ČSOB Internetbanking 24. Klienti ČSOB mohou navíc využít možnost on-line dobíjení přes telefonní bankovnictví.

Službu není nutné aktivovat , funguje všem uživatelům daných přímých kanálů bankovnictví a může jí využít každý klient , který splní podmínky stanovené ČSOB a Poštovní spořitelnou. Klient může provést během měsíce neomezený počet transakcí a dobít tak z jednoho účtu neomezený počet telefonů. Dobíjet může měsíčně až do výše disponibilního zůstatku svého účtu. Podmínkou použití služby je splnění podmínek stanovených vždy danou bankou.

Klienti mohou službu využívat kdykoli (365 dní v roce, 24 hodin denně) a kdekoliv (v České republice i v zahraničí) a mohou tak dobít kterýkoli telefon s předplacenou službou Go.

V případě potřeby si klienti mohou vyzvednout daňový doklad ve vybraných prodejnách společnosti Eurotel po předložení čísla dobití, které bylo uvedeno v SMS zprávě od společnosti Eurotel o dobití telefonního čísla.

V současné době je služba Dobíjení Go přes Internet dále přístupná pro klienty GE Capital Bank, Raiffeisen Bank a Živnostenské banky.

Cenové podmínky pro aktivaci a používání služby Internet banking, jejíž součástí je i služba Dobíjení Go přes Internet, jsou stanoveny ČSOB, která je smluvním partnerem společnosti Eurotel a u níž si klient danou službu aktivuje.

Eurotel

Článek ze dne 8. srpna 2005 - pondělí