logo itpoint.cz

Komunikační systém ATEUS NETSTAR od 2N nyní ve 2 verzích

Osvoboďte se od nutnosti sedět v kanceláři. Vybírejte z výhod vyplývajících ze spojení kanceláře a mobility, nyní máte z čeho ... !

Komunikační systém ATEUS NetStar, který na trh uvedl český výrobce telekomunikační techniky společnost 2N TELEKOMUNIKACE a. s. teprve v srpnu tohoto roku, nabízí již nyní 2 verze. Dvě varianty komunikačního systému ATEUS NETSTAR Basic a Pro umožňují uživateli vybrat takové služby, které maximálně podpoří jeho potřeby komunikace a zároveň nadměrně nezatíží jeho investiční náklady.

NETSTAR Basic

Netstar Basic je zařízení funkčně a cenově optimalizované pro instalace s menším a středním počtem uživatelů. Umožňuje obsloužit až 72 vnitřních telekomunikačních linek v provedení digitálním i analogovém. Možné je instalovat GSM brány i sadu modulů obsluhující analogové státní a ISDN2 linky. Plně je podporováno připojení IP telefonů, které rozšiřuje možnosti zařízení o obsluhu dalších desítek uživatelů nebo poskytuje možnosti vzdáleného propojení přes WAN sítě. V případě potřeby je po nenáročných technických úpravách (formou upgrade) zařízení modifikovatelné do provedení Pro.

NETSTAR Pro

Netstar Pro je svou kapacitou a výkonem přizpůsoben provozu větších firem u nichž lze očekávat intenzivní využívání všech možností moderní komunikace. Ať už formou potřeby obsluhy CallCenter, inteligentních IVR systémů nebo spolupráce s firemními informačními systémy (CRM). NETSTAR Pro je vybaven pro obsluhu až 424 telekomunikačních linek všech používaných typů s důrazem na začlenění IP telefonie jako běžné a integrální formy komunikace. Obsahuje škálu možností pro individuální osobní nastavení služeb uživatele ať už jednoduchou formou osobního Web asistenta nebo snadnou síťovou administrací. Tento model se uplatní jako špičkové komunikační centrum moderní firmy, která využívá všech dostupných komunikačních služeb (GSM sítě, veřejné digitální sítě, alternativní sítě, IP sítě, privátní podnikové sítě) a chce těžit z konkurenčního prostředí vyhledáváním cenově optimálních způsobů komunikace. Zároveň neomezuje zaměstnance firmy v pohybu mimo firmu, když přirozeným způsobem začleňuje do firemní komunikace osobní GSM telefony, domácí linky nebo telefonní linky ve vzdálených kancelářích. Zajišťuje tak všem zaměstnancům plnou dostupnost pro komunikaci, bez omezení při cestování, změnách kanceláří, při domácí práci.

Filosofii obou modelů porovnává obchodní ředitel společnosti 2N, Petr Černoušek : "První model je vhodný pro společnosti, které očekávají svůj budoucí růst a chtějí, aby jejich komunikační zázemí bez omezení obsloužilo zvyšující se počet zaměstnanců. Samozřejmě s ohledem na optimalizaci investic v počátečním období. NETSTAR Basic ponechává prostor pro růst firmy při zachování všech funkcí a možností kvalitní obsluhy hovorů již od nejmenších zástaveb. Netstar Pro dává prostor k rychlému přizpůsobení všem komunikačním službám. Je ideálním komunikačním zázemím pro firmy s mobilními a činorodými uživateli, kteří oceňují všechny příležitosti moderní digitální telefonie a prostředí VoIP."

Článek ze dne 21. listopadu 2005 - pondělí