logo itpoint.cz

Letošní inovace opět ovládnou Prahu

Společnost Xerox Czech Repulic pořádá ve dnech 9. a 10. března 2005 v Národním památníku na žižkovském Vítkově nejvýznamnější prezentaci v letošním roce pod již tradičním názvem XEROX - INNOVATE 05. Tato výstava je určena pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy. Zájemci, kteří se nyní registrují, obdrží při vstupu na výstavu osobní dárkový balíček.

Xerox stejně jako minulý rok pořádá jedinečnou výstavu nejmodernějších trendů v oblasti tisku a práce s dokumenty.

Společnost Xerox Czech Repulic pořádá ve dnech 9. a 10. března 2005 v Národním památníku na žižkovském Vítkově nejvýznamnější prezentaci v letošním roce pod již tradičním názvem XEROX - INNOVATE 05. Tato výstava je určena pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy.

Jak již název napovídá, budou zde představena nejnovější tisková řešení společnosti Xerox. Vývojová centra společnosti přinesla světu tisku celou řadu inovativních přístupů, technologií a produktů, jako jsou například první xerografický stroj, první počítačová myš, elektronický papír či v poslední době technologii zobrazování dokumentů přes mobilní telefony a zároveň i systém, který dokáže kategorizovat digitální snímky.

INNOVATE 05 je jedinečnou akcí svého druhu nejen počtem vystavených produktů, ale zahrnuje i široké portfolio produktů od produkčních tiskových systémů po kancelářská multifunkční zařízení. INNOVATE 05 umožní všem návštěvníkům seznámit se s nejnovějšími technologickými trendy, přinese nové možnosti práce s dokumenty, rychlejší a kvalitnější tisk a zároveň představí poradenské služby společnosti Xerox.

Návštěvníci, kteří se této akce zúčastní, budou mít šanci vyhrát některý z nových modelů stolních tiskáren společnosti Xerox či získat cenové výhody při nákupu strojů. Každý den po dobu konání akce bude vylosováno několik výherců z řad návštěvníků, kteří vyhrají zajímavé ceny.

Zájemci se mohou ZDE zaregistrovat na letošní INNOVATE 05. Ti, kteří tak učiní, obdrží při vstupu na výstavu osobní dárkový balíček.

 registrujte se

Xerox

Článek ze dne 11. února 2005 - pátek