logo itpoint.cz

Marketingovou komunikaci ve společnosti SkyNet povede Petra Zdeňková

Ředitelkou marketingu a tiskovou mluvčí společnosti SkyNet a.s., předního poskytovatele internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, se s platností od 1. dubna stala Petra Zdeňková. Petra Zdeňková přichází do společnosti SkyNet z developerské společnosti, kde zodpovídala za marketingovou komunikaci a zastávala pozici tiskové mluvčí.

Ředitelkou marketingu a tiskovou mluvčí společnosti SkyNet a.s., předního poskytovatele internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, se s platností od 1. dubna stala Petra Zdeňková (29).

"SkyNet v rámci svých komunikačních řešení nabízí dokonalou a kompletní úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti", uvedla Petra Zdeňková. "Je výhradním distributorem jednoho z nejsilnějších zabezpečení na internetové bráně, který nebyl doposud překonán, nabízí také širokou škálu služeb FlexiDSL a mým cílem je zviditelnit tyto produkty nejen odborné veřejnosti, ale přiblížit je vysokému počtu internetových uživatelů", dodala.

Petra Zdeňková přichází do společnosti SkyNet z developerské společnosti, kde zodpovídala za marketingovou komunikaci a zastávala pozici tiskové mluvčí. Před tím pracovala pět let v oboru telekomunikací, kde ve vedoucích pozicích reprezentovala značku Telenor Networks a Nextra.

Zdeňková studovala Sociální právo, absolvovala London School of PR. Hovoří plynně anglicky. Mezi její záliby patří filmy, tenis a gastronomie.

SkyNet

Článek ze dne 7. dubna 2005 - čtvrtek