logo itpoint.cz

MetraTech poskytuje dynamické řešení pro aplikaci Microsoft Office Live Meeting

Společnost MetraTech oznámila úspěšnou implementaci svého fakturačního řešení MetraNet do aplikace Office Live Meeting společnosti Microsoft Office. Úspěšná implementace je výsledkem spojení produktu MetraNet, internetových technologií společnosti Microsoft a divize společnosti Microsoft pro on-line spolupráci. Microsoft tak může nyní využívat všechny funkce platformy MetraNet a není závislá na společnosti MetraTech, ani na jiném třetím subjektu při budoucím nastavování, aktualizacích a rozšiřování své sítě.

Společnost MetraTech toto úterý oznámila úspěšnou implementaci svého fakturačního řešení MetraNet do aplikace Office Live Meeting společnosti Microsoft Office. Toto řešení umožňuje v nástroji Live Meeting rychlé vytváření a zavádění nových produktů, které zvýší výnosy a podíl na trhu, a to vše při nižších celkových nákladech.

Úspěšná implementace je výsledkem spojení produktu MetraNet společnosti MetraTech, internetových technologií společnosti Microsoft a divize společnosti Microsoft pro on-line spolupráci. Společnost Microsoft tak může nyní využívat všechny funkce platformy MetraNet a není závislá na společnosti MetraTech, ani na jiném třetím subjektu při budoucím nastavování, aktualizacích a rozšiřování své sítě.

"V rozvíjejícím se světě internetových konferencí je naše schopnost poskytovat kvalitní služby, pokrývající různé potřeby našich zákazníků, klíčem k dosažení úspěchu," řekl Jawaid Ekram, generální ředitel divize společnosti Microsoft pro on-line spolupráci. "MetraNet nám pomáhá zavádět nové, inovační služby a vytvářet na míru šité služby pro naše zákazníky a prodejce, a to při snížení provozních nákladů." "Microsoft učinil v oblasti on-line spolupráce a komunikace velký krok dopředu. MetraNet poskytuje aplikaci Microsoft Office Live Meeting platformu pro správu partnerů, vytváření nových produktů a fakturaci za služby. Tato platforma pro Microsoft jednak představuje vysoce modulární řešení a zároveň mu dává možnost být soběstačný a nezávislý na třetích subjektech. Jsme pyšní, že si Microsoft zvolil řešení MetraNet pro uspokojení svých potřeb," řekl Scott Swartz, prezident a generální ředitel společnosti MetraTech.

Společnost MetraTech Corporation poskytuje první internetové řešení pro fakturaci, správu partnerů a ovládání uživatelských účtů přímo zákazníkem. Vlajková platforma společnosti MetraTech, MetraNet, dává zákazníkům možnost vytvářet nové obchodní aplikace, služby a nabízí zlepšení spolupráce mezi IT, obchodními skupinami a pobočkami. Platforma MetraNet se osvědčila tím, že napomáhá zákazníkům snižovat náklady, zvyšovat výnosy a snižovat návratnost investic, díky rychlým výnosům za nově nabízené služby. MetraTech nabízí různé způsoby prodeje této aplikace od licenčních forem až po kompletní outsourcing.

Společnost MetraTech sídlí v Bostonu, Massachusetts a má kanceláře v San Francisku, Německu, Paříži a v Londýně.

MetraTech

Článek ze dne 7. dubna 2005 - čtvrtek