logo itpoint.cz

Microcom uvádí na trh nový ADSL WiFi router

Microcom AD 2670 je další novinkou v produktovém portfoliu této tradiční značky. Microcom AD 2670 je ADSL WiFi router, který nabízí jednoduché řešení hned několika problémů najednou. Je ideálním za řízením pro každého, kdo hledá rychlý a bezpečný přístup na Internet, potřebuje propojit menší počítačovou síť a zároveň zajistit její ochranu.

Zařízení, které přináší komplexní řešení pro každého, kdo chce rychlé, stabilní a maximálně bezpečné připojení k Internetu za bezkonkurenčně nízkou cenu.

 Microcom AD 2670 Microcom AD 2670 je další novinkou v produktovém portfoliu této tradiční značky. Microcom AD 2670 je ADSL WiFi router, který nabízí jednoduché řešení hned několika problémů najednou. Je ideálním za řízením pro každého, kdo hledá rychlý a bezpečný přístup na Internet, potřebuje propojit menší počítačovou síť a zároveň zajistit její ochranu.

Přístup k vysokorychlostnímu Internetu umožní vestavěný ADSL modem. Lze nastavit pro podporu doporučení Annex A nebo Annex B, což umožňuje univerzální použití u libovolného operátora. Pro vytvoření interní LAN sítě lze využít integrovaný čtyř portový Ethernet switch 10/100 Base-T s automatickou detekcí k řížení kabelů a WiFi AccessPoint, díky kterému můžete bezdrátově
připojit několik dalších zařízení.

Bezdrátový přenos probíhá v souladu se standardem IEEE 802.11 b/g a podporuje šifrování datové komunikace i ochranu před neoprávněným přístupem dle WPA 802.1x. Router je navíc bohatě vybaven routovacími a bezpečnostními firewall funkcemi včetně překladu adres NAT, DHCP server, DNS proxy, port forwarding, VPN passthrough a další.

"Jsme rádi, že můžeme zákazníkům přinášet produkty, které jsou uživatelsky nenáročné, ale splňují nejvyšší technické požadavky. Díky propojení ADSL a WiFi technologie je Microcom AD 2670 produkt, který vyhovuje potřebám současných uživatelů Internetu" řekl Petr Heřman, produkt manager společnosti Fincom International.

Produkt je na trh uváděn za 2 999 K č (doporučená koncová cena v četně DPH).

Fincom

Článek ze dne 23. února 2005 - středa