logo itpoint.cz

Microsoft představuje nové manažerské kurzy pro management českých technologických firem

Účastníci kurzů si mohou pomocí výkladu i praktických cvičení ověřit své poznatky v oblasti analýzy trhu, tvorby a realizace obchodních strategií a řízení zákaznické loajality. Na kvalitu a obsah kurzu Strategický management služeb v IT dohlíží také lokální management Microsoftu, školení v ČR poskytuje společnost GOPAS společně s týmem zkušených lektorů z oblasti managementu.

Společnost Microsoft již tradičně podporuje své partnery, a to nejen jako dodavatel inovativních technologií. Kromě známých technologických školení nyní Microsoft přichází s nabídkou manažerských tréninků pro zakladatele a management českých technologických firem.

Vytváření přidané hodnoty pro zákazníky a pochopení globalizujícího se trhu je totiž dnes alfou a omegou úspěchu malých a středních technologických firem. Jedním z nových kurzů Microsoft pro manažery a majitele firem je Strategický management služeb v IT, který vznikl v Austrálii ve spolupráci Southern Cross University, mezinárodní poradenské firmy AGITAVI a Microsoft.

"Účastníci kurzů si mohou pomocí výkladu i praktických cvičení ověřit své poznatky v oblasti analýzy trhu, tvorby a realizace obchodních strategií a řízení zákaznické loajality," uvedl Michal Šaštinský, manažer pro partnerskou spolupráci společnosti Microsoft ČR a SR. "Špičkové manažerské know-how v oboru IT je na dnešních měnících se trzích nezbytností. Proto chceme tímto způsobem naše partnery podpořit v rozvoji jejich podnikání."

Na kvalitu a obsah kurzu Strategický management služeb v IT v lokální verzi dohlíží nejen zástupci university, ale také lokální management Microsoft. V České republice poskytuje toto školení společnost GOPAS společně s týmem zkušených lektorů z oblasti managementu.

Bližší informace o termínech a přihláškách na kurz naleznete ZDE.

Jednou z možností, jak být neustále v kontaktu s odborníky společnosti Microsoft a mít přístup k novinkám o produktech, technologiích a konferencích, je přihlásit se k odběru těchto informací v Registračním centru.

Microsoft

Článek ze dne 12. dubna 2005 - úterý