logo itpoint.cz

Mikrovlnný digitální radiokomunikační systém TRuepoint od Harris Corporation

TRuepoint 4000 je reakcí na rostoucí celosvětovou poptávku po bezdrátových službách nové generace. Jedná se o moderní radiokomunikační systém pro technologie PDH-IP. TRuepoint 4000 nabízí rozhraní pro současný přenos hlasu/dat, frekvenční přepínání pomocí software, pružné nastavování modulace a snadnou rozšiřitelnost o další moduly. Proto je tento produkt ideálním řešením pro dnešní rychle rostoucí oblast bezdrátových sítí.

Produktová řada radiokomunikačních systémů TRuepoint byla nyní rozšířena o síťový radiokomunikační systém PDH pro bezdrátové sítě 3G.

Společnost Harris Corporation, přední poskytovatel řešení a služeb pro bezdrátovou komunikaci, na světovém kongresu 3GSM ve francouzském Cannes představila mikrovlnný radiokomunikační systém TRuepoint(TM) 4000. Tento nový produkt pro mobilní sítě, který rozšiřuje nabídku značkových výrobků TRuepoint(TM) od firmy Harris, nabízí provozovatelům mobilních sítí spolehlivé a cenově přijatelné řešení pro přenos datových a hlasových aplikací prostřednictvím jedné platformy.

Jeho výhodou je i snadná rozšiřitelnost, která umožní operátorům rychleji a pružněji reagovat na neustále se měnící potřeby trhu. "Firma Harris vyvinula radiokomunikační systém TRuepoint 4000 za 9 měsíců. Uvědomili jsme si, že pro celosvětově rostoucí popularitu 3G bezdrátových sítí bude třeba vyvinout technologii, podporující ethernetové aplikace a služby, které potřebují vyšší přenosovou kapacitu sítě, " řekl Guy Campbell, prezident Divize mikrovlnné komunikace firmy Harris.

"TRuepoint 4000 nabízí mobilním operátorům PDH řešení, vynikající snadnou instalací a ovládáním, které jim usnadní plánování kapacit sítě." TRuepoint 4000 je reakcí na rostoucí celosvětovou poptávku po bezdrátových službách nové generace. Jedná se o moderní radiokomunikační systém pro technologie PDH-IP. TRuepoint 4000 nabízí rozhraní pro současný přenos hlasu/dat, frekvenční přepínání pomocí software, pružné nastavování modulace a snadnou rozšiřitelnost o další moduly. Proto je tento produkt ideálním řešením pro dnešní rychle rostoucí oblast bezdrátových sítí.

TRuepoint 4000 je plně kompatibilní se všemi standardy a vyhovuje normám R&TTE. "Mobilní operátoři dnes požadují více než pouhý výkon. Potřebují flexibilní platformu nabízející mnohočetné využití, kterou lze za přijatelnou cenu snadno implementovat dostávajícího systému," řekl Asif Rahman, viceprezident pro produkty Divize mikrovlnné komunikace u firmy Harris. "Systém TRuepoint 4000 splňuje tyto potřeby, protože nabízí několik úrovní šířky pásma a nabízí rozhraní pro mnoho síťových zařízení pracujících na
různých frekvencích."

Rádio TRuepoint 4000 je určeno pro efektivní a flexibilní provozování služeb PDH-IP na bezdrátových sítích nové generace. Podporuje všechna hlavní frekvenční pásma CEPT od 7 - 38 GHz a nabízí rozhraní pro telefony (16xE1) a datové rozhraní Base-T 2x100. Tato nová, vysoce výkonná technologie od firmy Harris umožňuje modulaci QPSK a 16 QAM na různých šířkách pásma, které lze volit v rozmezí 3,5 - 28 MHZ prostřednictvím uživatelského software.

Mikrovlnné radiokomunikační systémy řady TRuepoint jsou plně kompatibilní se síťovou platofrmou NetBoss(R) od firmy Harris, která je v oboru standardem. Proto lze tyto systémy připojit do jakékoli stávající bezdrátové sítě. Kompaktní design a nízká spotřeba energie, kterými TRuepoint 4000 vyniká, umožňují mobilním operátorům jeho rychlou a cenově přijatelnou implementaci do jejich sítí při zachování nízkých nákladů na provoz a údržbu. Společnost Harris, díky svým dlouholetým zkušenostem v mikrovlnné oblasti, nabízí mobilním operátorům kompletní řešení pro správu, plánování a návrhy bezdrátových sítí, včetně řešení pro implementaci nových produktů, zaškolení uživatelů a poskytování dalších zákaznických služeb.

Produktová řada TRuepoint(TM) představuje novou generaci digitálních mikrovlnných flexibilních radiokomunikačních systémů od firmy Harris, která slouží provozovatelům bezdrátových sítí, státním úřadům, dopravcům, logistickým firmám a složkám zajišťující bezpečnost veřejnosti. Řada TRuepoint vyniká modulárním designem, možností snadné rozšiřitelnosti (architektura plug-and-playModulární) softwarově nastavitelnou přenosovou kapacitu, frekvenci, modulaci a výkon. Díky tomu mohou mobilní operátoři snadno a rychle implementovat komunikační aplikace na technologiích PDH a SDH. Radiokomunikační systémy TRuepoint jsou určeny pro rádiovou komunikaci na frekvencích od 6 - 38 GHz. Navíc, díky platformě NetBoss(R) od firmy Harris lze produkty řady TRuepoint instalovat a spravovat na základě vzdáleného přístupu, nebo pomocí správcovského systému SNMP. K dispozici jsou samozřejmě také diagnostické nástroje a nástroje pro monitorování výkonu.

Divize mikrovlnné komunikace firmy Harris je jednou ze 4 divizí firmy Harris Corporation, která je největším dodavatelem mikrovlnných systémů v severní Americe a jedním z největších dodavatelů těchto systémů na světě. Harris Corporation je mezinárodní komunikační firma, která nabízí komunikační technologie, služby a řešení nové generace zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru. Produkty firmy se používají například pro taktickou rádiovou komunikaci ve vojenství, v rádiovém vysílání a mikrovlnných technologiích. Firma Harris poskytuje svá řešení a služby zákazníkům ve více než 150 zemích světa.

Další detailní informace naleznete ZDE.

Harris Corporation

Článek ze dne 17. února 2005 - čtvrtek