logo itpoint.cz

Nové tváře na vrcholových postech Eurotelu

Společnost Eurotel má nového výkonného ředitele pro marketing a nového marketingového ředitele pro rezidenční segment. Jsou to marketingový expert Andrei Marc Torriani s rozsáhlými zkušenostmi z rozvinutých telekomunikačních trhů v USA, v Evropě a Asii a Michal Hitha,  který je absolventem ekonomické fakulty Západočeské univerzity.

Eurotel má nového výkonného ředitele pro marketing

Vedení společnosti Eurotel Praha s. r.o. posílí marketingový expert Andrei Marc Torriani s rozsáhlými zkušenostmi z rozvinutých telekomunikačních trhů v USA, v Evropě a Asii. S účinností od 1.února 2005 bude A.M.Torriani vykonávat funkci výkonného ředitele pro marketing.

 Andrei Marc Torriani Andrei Marc Torriani (38) před nástupem do společnosti Eurotel pracoval čtyři roky pro Wataniya Telecom Group na pozici výkonného ředitele pro technologie a vývoj produktů, kam přišel z Metromedia Telecommunications (MITI), kde působil v letech 1998 - 2001 jako vicepresident pro mobilní telefonii. Mezi další společnosti, kde A.M.Torriani pracoval, se řadí Millicom International Cellular (MIC) S.A., a Whirlpool Corporation. Během své profesní kariéry působil v Kuvajtu, Rakousku, Vietnamu, na Srí Lance, v Lucembursku, Belgii a v USA. 

A.M. Torriani získal titul MBA z mezinárodního managementu na American Graduate School of International Management, bakalářský titul s vyznamenáním z ekonomie a mezinárodního obchodu na Dickinson College v Pennsylvánii v USA a v současné době dokončuje studia k získání titulu Masters of Science (MS) v oboru telekomunikace na University of Colorado v Boulderu v USA. Mezi jeho záliby patří kajaking, squash a cestování. Je ženatý a má dvě děti.

Eurotel má nového marketingového ředitele pro rezidenční segment

 Michal Hitha Počátkem letošního roku nastoupil na pozici marketingového ředitele pro rezidenční segment společnosti Eurotel Praha s. r.o. Michal Hitha.

Michal Hitha (32) je absolventem ekonomické fakulty Západočeské univerzity (ZČU) a před nástupem do společnosti Eurotel Praha zastával od roku 2003 pozici Senior Managera pro rezidenční segment ve společnosti EuroTel Bratislava, a.s.

V letech 2000-2003 působil ve společnosti T-Mobile Czech Republic jako manažer pro segment předplacených služeb. Během svých vysokoškolských studií absolvoval stáže na Marquette University v Milwaukee a stockholmské Södertörns Högskola.

Michal Hitha je svobodný, mluví plynně anglicky, částečně německy a švédsky, mezi jeho zájmy patří in-line bruslení a procházky se psem.

 

Eurotel

Článek ze dne 27. ledna 2005 - čtvrtek