logo itpoint.cz

Nový Seznam Email je na světě

Společnost Seznam.cz a.s. spustila novou verzi služby Seznam Email. Svým uživatelům nabízí nejen nový design, ale především množství zásadních inovací, které zpříjemní práci s emailovou schránkou na Seznamu.

Společnost Seznam.cz a.s. spustila dne 28.6. 2005 novou verzi služby Seznam Email. Svým uživatelům nabízí nejen nový design, ale především množství zásadních inovací, které zpříjemní práci s emailovou schránkou na Seznamu.

Společnost Seznam.cz a.s., provozovatel nejnavštěvovanějšího českého internetového portálu www.seznam.cz, spustila zbrusu novou verzi služby Seznam Email, jejíž vývoj trval přes půl roku. K zásadním změnám, které uživatelům zjednoduší práci s emailovou schránkou, patří především vyhledávání v emailech podle konkrétního klíčového slova či automatické doplňování emailových adres při psaní zprávy. Velmi užitečná je funkce automatického doplňování háčků a čárek do textu zprávy a kontrola překlepů.

Každý uživatel má také možnost si v nastavení emailu navolit zobrazení svého vlastního portrétu a tím tak svou zprávu "oživit". Tento portrét následně vidí uživatelé Seznam emailu, kterým je zpráva zaslána.

Emailový účet na Seznamu je již možné ovládat kdykoliv a kdekoliv i přes mobilní telefon, a to pomocí jednoduché JAVA aplikace. Tato aplikace je ke stažení zcela zdarma, přičemž aktuálně podporované přístroje jsou telefony s podporou J2ME, umožňující spustit aplikaci větší než 32 kB. Velice přínosnou aplikací, která zjednodušuje práci se Seznam Emailem, je Seznam Pošťák.

Tento program uživatele informuje o příchozích zprávách, aniž by bylo nezbytné se přihlašovat přímo do emailové schránky. Nová emailová zpráva je avizována okénkem v pravém dolním rohu plochy počítače, a to včetně náhledu. Další podstatnou změnou na Seznam Emailu je odstranění veškerých reklamních bannerů. Uživatelé nyní uvidí pouze reklamní textové odkazy vpravo vedle emailové zprávy.

Seznam

Článek ze dne 14. července 2005 - čtvrtek