logo itpoint.cz

Nový Siemens A70 se ideálně hodí pro ty, kteří si pořizují první mobilní telefon a touží po jednoduché, spolehlivé a cenově dostupné komunikaci

Siemens A70 je určen pro všechny, kteří hledají jednoduše ovladatelný, spolehlivý a cenově dostupný telefon, jenž by jim nabízel veškeré nástroje pro rychlou a svobodnou komunikaci. Telefon A70 mění tento slib v realitu, neboť obsahuje základní řadu funkcí, včetně SMS a EMS, ergonomicky zabudovaná dvousměrná tlačítka, přehlednou klávesnici a možnost přímé volby v menu, což zajišťuje jednoduchou navigaci.

Společnost Siemens představila nejnovější mobilní telefon řady A - Siemens A70. Je určen pro všechny, kteří hledají jednoduše ovladatelný, spolehlivý a cenově dostupný telefon, jenž by jim nabízel veškeré nástroje pro rychlou a svobodnou komunikaci. Telefon A70 mění tento slib v realitu, neboť obsahuje základní řadu funkcí, včetně SMS a EMS, ergonomicky zabudovaná dvousměrná tlačítka, přehlednou klávesnici a možnost přímé volby v menu, což zajišťuje jednoduchou navigaci.

 Siemens A70 Zcela v duchu sloganu pro řadu A - "Jednoduše geniální" - je třípásmový telefon A70 spojením jednoduchosti a té nejlepší kvality a designu. Je ideální pro ty, kteří si pořizují první mobilní telefon a přejí si kompaktní řešení pro první krůčky ve světě mobilní komunikace. Ti, kteří chtějí pouze telefonovat nebo posílat textové zprávy, si nyní mohou zvolit cenově dostupný přehledný telefon, který jim nabízí přesně to, co žádají. Telefon, navržený speciálně pro tuto cílovou skupinu, obsahuje například jednoduchou a přehlednou klávesnici s dvousměrnými tlačítky nebo přímou volbu menu, a je tak zárukou instinktivní komunikace.

Ergonomický tvar telefonu A70, jenž je k dostání v barvě "křišťál" (Pebble) a "kov" (Palladium), se ideálně hodí pro uživatele, kteří si chtějí své první zkušenosti s mobilním telefonem co nejvíce zpříjemnit, a to především za dostupnou cenu. Nový Siemens A70 rovněž nabízí možnost personalizace a zábavu, např. 16 hlasé vyzvánění nebo dvě předinstalované hry Balloon Shooter a Stack Attack. 

K telefonu je možné dokoupit řadu originálního příslušenství Siemens. Bezpečnější telefonování za jízdy umožní sada do automobilu s vysokou kvalitou přenosu hlasu Car Kit Easy HKP-700 a náhlavní handsfree soupravy pro pohodlné využití telefonu. Praktické a bezpečné upevnění telefonu zajistí příhodná pouzdra Belt Case FCT-600 nebo Tour Case FCT-650. Pro nabíjení jsou určeny nejrůznější nabíječky, např. cestovní nabíječka Travel Charger, nabíječka do auta Car Charger Plus nebo desktopová nabíječka Desk Top Stand.

Telefon bude na českém trhu dostupný v druhé polovině roku 2005.

Siemens

Článek ze dne 28. února 2005 - pondělí