logo itpoint.cz

Oskar Mobil byl oceněn jako Nejkreativnější společnost roku 2005

Společnost Oskar Mobil a.s. zvítězila v kategorii "Nejkreativnější společnost" soutěže The 2005 International Business Awards v New Yorku a získala cenu International Stevie Awards. International Business Awards je jediný celosvětový program cen, udělovaných za kvalitně odvedenou práci společností různého zaměření.

Společnost Oskar Mobil a.s. zvítězila v kategorii "Nejkreativnější společnost" soutěže The 2005 International Business Awards v New Yorku a získala cenu International Stevie Awards.

International Business Awards je jediný celosvětový program cen, udělovaných za kvalitně odvedenou práci společností různého zaměření. Ceny přezdívané "businessové Oskary" se udělují ve více než 40ti kategoriích ("Nejlepší nadnárodní společnost", "Nejlepší produkt", "Nejlepší program sociální zodpovědnosti" aj.) Vítěze letošního ročníku vybírala odborná porota z celkem cca 600 nominací z více než 30ti zemí světa.

O Oskarově vítězství porotce soutěže přesvědčila zejména vysoká kreativní úroveň kampaně "Jsme posedlí pokrytím" z roku 2004, zaměřená na podporu pokrytí signálem. V rámci této kampaně Oskar mimo jiné "pokryl" fólií Nuselský most v Praze, který se tak dostal do českého vydání Guinnessovy knihy rekordů jako doposud největší reklamní plocha v České republice.

"Ocenění "Nejkreativnější společnost roku 2005" potvrzuje, že výjímečná pozice Oskara na domácím trhu, se setkává s odezvou i za hranicemi České republiky", uvedl tiskový mluvčí Oskara Petr Šindler.

Více informací o soutěži The International Business Awards naleznete ZDE.

Oskar

Článek ze dne 2. května 2005 - pondělí