logo itpoint.cz

Oskar opět nejdynamičtější firmou

V rámci vyhlášení žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR roku 2004 sdružením CZECH TOP 100 získal Oskar podruhé v řadě ocenění "Nejdynamičtější firma"  v České republice.

V rámci vyhlášení žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR roku 2004 sdružením CZECH TOP 100 získal Oskar podruhé v řadě ocenění "Nejdynamičtější firma" 
v České republice.

Po roce Oskar opět vévodí nejvýznamnějším českým firmám v dynamice růstu. V rámci žebříčku stovky nejvýznamnějších českých firem České republiky za rok 2004 získal Oskar podruhé v řadě prvenství ve zvláštní kategorii "Nejdynamičtější firma za rok 2004". Žebříček v této kategorii je sestavován na základě porovnání řady ekonomických kritérií za několik posledních let.

"Věřím, že díky našemu začlenění do Vodafone, největší mobilní rodiny na světě, budeme pokračovat nejen v dynamickém růstu, ale budeme nabízet širší a stále lepší služby," komentuje ocenění Karla Stephens, generální ředitelka Oskara.

Organizátorem výročního jedenáctého ročníku sestavování prestižního žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR je sdružení CZECH TOP 100, které jej sestavuje na základě základních ekonomických ukazatelů zúčastněných firem. Více informací o žebříčku a sdružení CZECH TOP 100 získáte na adrese www.czechtop100.cz.

Oskar

Článek ze dne 21. června 2005 - úterý