logo itpoint.cz

Oskar se službou Po svém zlevňuje všechny hovory v rámci ČR o polovinu

Oskar tak zvýhodněním stávající služby Po svém znovu snížil cenu za volání do všech sítí v České republice. Nabídka je určena především pro ty, kteří si ovládají své telefonní účty prostřednictvím Oskarovy Internetové, Hlasové nebo SMS Samoobsluhy.

Všichni nefiremní zákazníci, kteří si rádi ovládají účet samostatně a jsou rádi nezávislí, mají další důvod více telefonovat. Až do konce července budou totiž v rámci služby Po svém volat dokonce až o 50 % levněji.

Oskar tak zvýhodněním stávající služby Po svém znovu snížil cenu za volání do všech sítí v České republice. Nabídka je určena především pro ty, kteří si ovládají své telefonní účty prostřednictvím Oskarovy Internetové, Hlasové nebo SMS Samoobsluhy.

"V současné době si stávající službu Po svém zaktivovaly již desítky tisíc zákazníků. Jde především o uživatele internetu, kteří jsou za své běžné uživatelské chování odměněni levnějšími hovory," říká Marek Sláčík, marketingový ředitel Oskara pro získávání nových zákazníků.

Každý, kdo si k vybranému tarifu Naplno aktivuje službu Po svém, získá nejen 50 % slevu na hovory do všech sítí v České republice, ale i bezplatné Podrobné elektronické vyúčtování a SIM Plus kartu zdarma. Ti uživatelé, kteří již mají službu Po svém zaktivovánu, dostanou 50 % slevu namísto 20 % slevy na své hovory automaticky. Nemusí si tedy nikde nic nastavovat, Oskar to udělá za ně. 50 % sleva na hovory do všech sítí platí až do konce července, poté uživatelé služby Po svém budou volat opět s 20 % slevou.

Všichni zákazníci se službou Po svém budou volat v rámci celé České republiky o polovinu levněji. Například zákazník s tarifem 50 Naplno bude po provolání 50ti volných minut telefonovat jen za 2,25 Kč za minutu (2,68 Kč s 19 % DPH). S tarifem 500 Naplno lze volat dokonce jen za 1,67 Kč (1,98 Kč s 19% DPH).

Oskarovy tarify 50 Naplno 150 Naplno 300 Naplno 500 Naplno
Volné minuty 50 150 300 500
Měsíční paušál 250 600 1000 1600
Cena za minutu 4,5 4 3,5 3,33
Cena za minutu se službou Po svém 2,25 2 1,75 1,67

Ceny jsou uvedeny bez 19 % DPH.

Služba Po svém je zcela zdarma. Ti uživatelé, kteří mají zájem o všechny výhody této nabídky, tak dobrovolně volí používání Hlasové, Internetové nebo SMS Samoobsluhy k ovládání svého účtu.

Zároveň za to získají o 50 % výhodnější volání do všech sítí v ČR, zdarma Podrobné elektronické vyúčtování 
a navíc SIM Plus kartu. Pokud mají zájem, stále mohou volat na Oskarova operátora, za hovor však zaplatí jednorázovou cenu 30 Kč (bez 19% DPH). V rámci jednoho hovoru však mohou vyřídit více požadavků najednou. Těmto zákazníkům rovněž nebude zasíláno tištěné vyúčtování.

Oskar

Článek ze dne 3. května 2005 - úterý