logo itpoint.cz

Oskarovy reálné tóny

Oskarovi zákazníci si mohou nastavovat ve svých mobilech jako vyzváněcí tóny skutečnou hudbu. Služba Reálné tóny jim umožňuje v průběhu několika vteřin naládovat svůj mobil muzikou, kterou mají rádi a navíc ve skvělé zvukové kvalitě. Služba Reálné tóny rozšiřuje stávající Oskarovu nabídku vyzváněcích melodií a zvuků. Na rozdíl od polyfonních melodií ovšem Reálné tóny nepracují se zvukovou bankou telefonu, ale se skutečným hudebním záznamem ve formátu MP3.

Oskarovi zákazníci si mohou nastavovat ve svých mobilech jako vyzváněcí tóny skutečnou hudbu. Služba Reálné tóny jim umožňuje v průběhu několika vteřin naládovat svůj mobil muzikou, kterou mají rádi a navíc ve skvělé zvukové kvalitě.

Služba Reálné tóny rozšiřuje stávající Oskarovu nabídku vyzváněcích melodií a zvuků. Na rozdíl od polyfonních melodií ovšem Reálné tóny nepracují se zvukovou bankou telefonu, ale se skutečným hudebním záznamem ve formátu MP3. Úvodní nabídka Reálných tónů obsahuje 30-ti vteřinové ukázky více jak sedmi desítek písniček, melodií a tracků.

Uživatelé si mohou vybírat ze tří kategorií :

Zákazník si může kompletní nabídku poslechnout na www.oskar.cz v sekci Info & Zábava (Styl/Galerie/Reálné tóny).

"Oskarovi zákazníci se mohou dále odlišovat a být originální. Díky Reálným tónům udělají ze svého telefonu rozjetého rockera, zvolí-li jako vyzvánění žhavý hit "Sex Bomb", nebo vemlouvavého milovníka, ozve-li se sladké "Cucurucucu". Pokud telefon zahlaholí melodii z filmu "Poklad na Stříbrném jezeře" je jasné, že volá buď věrný přítel z dětství nebo Vinnetou", přibližuje službu Oskarův tiskový mluvčí Petr Šindler.

Jak dostat Reálné tóny do svého telefonu ?

Zákazník musí mít v prvé řadě mobilní telefon, který tuto službu podporuje (např. NOKIA 6230) a pak už to jde ráz na ráz - na www.oskar.cz si v sekci Info & Zábava vybere muziku, která ho baví a posléze si ji přes SMS objedná a stáhne do svého telefonu stejným způsobem jako v případě polyfonních melodií.

Stažení jedné melodie nebo písničky z nabídky Reálných tónů stojí 50,- Kč bez DPH + cena za objednací SMS a přenos dat.

Oskar

Článek ze dne 4. března 2005 - pátek