logo itpoint.cz

Oskarzóna může být Vaší mobilní kanceláří

Oskar spouští v OskarZóně aplikace "WapMobileOffice" a "Wapové odečty". Aplikace usnadní život firemním zákazníkům, kteří tráví hodně času na cestách a chtějí mít své podnikání on-line pod kontrolou. OskarZóna navíc přichází se spoustou nových vychytaných her, erotických filmů a také portálem Miss ČR 2005.

Oskar spouští v OskarZóně aplikace "WapMobileOffice" a "Wapové odečty" společnosti Smartdata s.r.o. Aplikace usnadní život firemním zákazníkům, kteří tráví hodně času na cestách a chtějí mít své podnikání on-line pod kontrolou. OskarZóna navíc přichází se spoustou nových vychytaných her, erotických filmů a také portálem Miss ČR 2005.

Wapové odečty je aplikace ušitá na míru firmám, které potřebují mít on-line přehled o sběru dat :

WapMobileOffice je wapovská aplikace, díky které můžete mít svou kancelář stále při sobě :

WapMobileOffice toho umí mnohem více a zákazníci, kteří mají zájem o další funkce, mohou kontaktovat společnost Smartdata, která jejich WapMobileOffice dále upgraduje :

Aplikace lze maximálně přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka a lze je také propojit s většinou firemních databází a systémů. Wapové odečty i WapMobile Office je možné vyzkoušet a stáhnout přímo v OskarZóně. Pokud si chtějí zákazníci přizpůsobit aplikace podle svých individuálních potřeb, musí kontaktovat společnost Smartdata / http://www.smartdata.cz.

Další vychytané novinky v OskarZóně :

Oskar

Článek ze dne 30. března 2005 - středa