logo itpoint.cz

Polycom SoundStation2 -nový standard v oblasti audiokonferenčních hovorů

Společnost CNC, systémový integrátor v oblasti týmové spolupráce na dálku, oficiálně oznámila uvedení špičkového audiokonferenčního zařízení Polycom SoundStation2 na český a slovenský trh. Přístroj je určen pro menší a střední zasedací místnosti o kapacitě pět až deset osob. Tento přístroj je nástupcem legendárního modelu SoundStation, který byl více než deset let synonymem pro audiokonferenční telefon.

Společnost CNC, systémový integrátor v oblasti týmové spolupráce na dálku, oficiálně oznámila uvedení špičkového audiokonferenčního zařízení Polycom SoundStation2 na český a slovenský trh. Přístroj je určen pro menší a střední zasedací místnosti o kapacitě pět až deset osob.

SoundStation2 je audiokonferenční telefon nové generace. Nahrazuje na trhu legendární trojcípý telefon Polycom SoundStation, vůbec nejrozšířenější přístroj tohoto typu na světě. SoundStation obdržel množství cen a více jak deset let platil za nepsaný standard v oblasti audiokonferencí. Nachází se v mnoha firemních konferenčních místnostech a objevil se i v řadě filmů.

 SoundStation2
Další informace naleznete ZDE.

SoundStation2 má oproti původnímu modelu SoundStation výrazně lepší zvukové vlastnosti. Poskytuje o 50 % větší hlasitost i citlivost mikrofonů a přitom potlačuje nežádoucí šum. Účastníci hovoru mohou být vzdáleni až tři metry od přístroje, aniž by byla snížena srozumitelnost. Součástí SoundStation2 je navíc i grafický LCD displej, který zobrazuje například stav a délku trvání hovoru, identifikaci volajícího a telefonní seznam. K SoundStation2 lze přímo připojit mobilní telefon, a tak pořádat audiokonference přes sítě mobilních operátorů. Model SoundStation2 EX umožňuje připojit dva další externí mikrofony - pro lepší pokrytí podlouhlých místností.

"Uvedení Polycom SoundStation2 na trh podstatně zvyšuje standard, který doposud platil pro audiokonferenční systémy v běžných konferenčních místnostech," uvedl Patrick Korž, technický ředitel společnosti CNC. "Pro opravdu náročné uživatele nabízíme ještě výkonnější zařízení. Například SoundStation VTX 1000 dává díky více než dvojnásobné šířce přenášeného frekvenčního pásma hlasu opravdu přirozenou intonaci.

Společnost CNC nabízí audiokonferenční telefon Polycom SoundStation2 za 19 900 Kč bez DPH, zařízení je možné také pronajmout jako službu.

CNC Praha

Článek ze dne 24. ledna 2005 - pondělí