logo itpoint.cz

Pozvánka na prezentaci systému SmartStock WMS

Společnost Barco s.r.o. (systémy pro řízení skladů) zve všechny zájemce na prezentaci systému SmartStock WMS pro on-line řízení skladových operací založené na mobilních terminálech, čárových kódech a bezdrátové síti. SmartStock WMS je vhodný pro nasazení v jakémkoli skladu, distribučním či logistickém centru. Prezentace se uskuteční ve čtvrtek 17.3. 2005 v Hotelu International, Brno, plánovaný začátek prezentace je stanoven na 9:30 hod.

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci systému SmartStock WMS pro on-line řízení skladových operací založené na mobilních terminálech, čárových kódech a bezdrátové síti.

Prezentace se uskuteční ve čtvrtek 17.3. 2005 v Hotel u International, Brno (www.hotelinternational.cz). Plánovaný začátek prezentace je stanoven na 9:30 hod.

 SmartStock WMS / www.smartstock.cz SmartStock WMS je kompletní systém pro bezpapírové řízení skladových operací, vhodný pro nasazení v jakémkoli skladu, distribučním či logistickém centru.

Program prezentace systému SmartStock WMS

Věříme, že Vás informace o systému SmartStock WMS zaujmou a budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání a zúčastníte se naší prezentace.

On-line přihlášku k akci můžete vyplnit ZDE. Uzávěrka přihlášek je v pondělí 14. března 2005.

V případě okamžitého zájmu o další informace nás prosím kontaktujte :

Jindřich Kočica - Senior Sales Manager
Barco s.r.o
Okružní 741
686 05 Uherské Hradiště
Tel : + 420-572 52 00 40
Fax : + 420-572 52 00 32
email : sales@barco.cz
www.smartstock.cz


Stručný popis systému SmartStock WMS

Základní vlastnosti systému :

Hlavní přínosy systému SmartStock :

Barco - systémy pro řízení skladů

Článek ze dne 3. března 2005 - čtvrtek