logo itpoint.cz

Připravte se na SQL Server 2005

Společnost Microsoft a SQL Server Magazine si Vás dovolují pozvat na technickou konferenci pořádanou v rámci přípravy na uvedení nové generace databázového systému SQL Server. Akce se koná dne 7. června v pražském TOP Hotelu (Praha 4). V průběhu jednoho dne účastníci získají informace o správné instalaci, o upgradu z předchozích verzí, či o ladění serveru ke zvýšení jeho výkonu. Významný prostor bude věnován možnostem využití nových funkcí SQL Serveru 2005, jako jsou nástroje pro Business Intelligence nebo vylepšené funkce pro vysokou dostupnost databázového serveru.

Společnost Microsoft a SQL Server Magazine si Vás dovolují pozvat na technickou konferenci pořádanou v rámci přípravy na uvedení nové generace databázového systému SQL Server.

Díky snaze lokální pobočky společnosti Microsoft se Praha zařadila mezi pět evropských měst, ve kterých proběhne SQL Server 2005 Roadshow pořádaná vydavatelstvím časopisu SQL Server Magazine.

Konference pořádaná v rámci této roadshow přinese především informace, jak správně migrovat na nově přicházející SQL Server 2005. V průběhu jednoho dne účastníci získají informace o správné instalaci, o upgradu z předchozích verzí, či o ladění serveru ke zvýšení jeho výkonu. Významný prostor bude věnován možnostem využití nových funkcí SQL Serveru 2005, jako jsou nástroje pro Business Intelligence nebo vylepšené funkce pro vysokou dostupnost databázového serveru. Obsah konference je citlivě zaměřen podle typu IT profesionálů na administrátory, vývojáře i IT manažery.

Konference "Připravte se na SQL Server 2005"

Registrační poplatek na konferenci činí Kč 500,- a je splatný v den konference přímo v místě jejího konání. Všichni zaregistrovaní účastníci získají jednoroční předplatné digitální verze časopisu SQL Server Magazine a jednoroční členství v Profesionální asociaci pro SQL Server (PASS). Kromě toho mohou účastnici konference vyhrát atraktivní ceny od společnosti Microsoft.

Jedním z dalších cílů konference je také posílení komunity uživatelů SQL Serveru a pomoc při vzájemném sdílení zkušeností s tímto řešením jak v České republice, tak v rámci celé Evropy. Konference „Připravte se na SQL Server 2005“ je součástí evropské roadshow, která se kromě Prahy v průběhu června 2005 zastaví v Lisabonu, Reykjavíku, Římě a Miláně.

Microsoft

Článek ze dne 26. května 2005 - čtvrtek