logo itpoint.cz

Revoluce v cenách internetového připojení

Volný, poskytovatel bezpečného a kvalitního připojení a hlasových služeb pro domácí uživatele, uvádí na trh dva nové revoluční tarify - vysokorychlostní internet Volný ADSL 256/64 a připojení za paušál Volný ADSL 128/64 s nejnižší cenou na trhu. Obě nabídky zvýhodněného připojení k internetu platí do 30. června 2005.

Volný, poskytovatel bezpečného a kvalitního připojení a hlasových služeb pro domácí uživatele, uvádí na trh nové revoluční tarify - vysokorychlostní internet Volný ADSL 256/64 a připojení za paušál Volný ADSL 128/64 s nejnižší cenou na trhu.

Vysokorychlostní internet - Volný ADSL 256/64 kbit/s za 399 Kč

"Všem uživatelům, kteří chtějí na internetu surfovat vysokorychlostním připojením, nabízíme ode dneška Volný ADSL s rychlostí 256 kbit/s směrem k uživateli a 64 kbit/s směrem od uživatele za cenu 399 Kč bez DPH, což je téměř o třetinu nižší cena než srovnatelné konkurenční služby ADSL na trhu," říká Michael Fried, generální ředitel společnosti Czech On Line, a doplňuje : "Téměř 90% domácností se zavedenou pevnou telefonní linkou má možnost tuto jedinečnou nabídku využít."

Volný ADSL 256/64 je trvalé vysokorychostní připojení k internetu vhodné pro většinu uživatelů, kteří používají internet během dne pro prohlížení www stránek, pro odesílání a přijímání e-mailových zpráv a občasné stahování souborů z internetu. Cena 399 Kč obsahuje již poplatek za nadhovorové pásmo a datový kredit 2 GB. Aktivace služby je nabízena ZDARMA při podpisu smlouvy na 12 měsíců.

Internet za paušál - Volný ADSL 128/64 kbit/s za 349 Kč

"Vedle výhodného vysokorychlostního připojení představujeme dlouho očekávaný internet za paušál o rychlosti 128/64 kbit/s. Tento druh připojení přes pevnou telefonní linku za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu, 349 Kč měsíčně, ocení především stávající uživatelé vytáčeného připojení na internet, tzv. dial-upu. Za velice výhodný měsíční paušál mohou být on-line stále, aniž by museli hlídat minuty strávené na internetu," říká Michael Fried.

Rychlost internetu za paušál Volný ADSL 128/64 je vhodná pro stávající uživatele dial-up internetu, kteří hledají informace na webu či stahují e-mailovou poštu doma po práci a uvítají téměř dvojnásobné zrychlení oproti připojení přes klasický modem. V porovnání s ISDN linkou, jež má srovnatelnou rychlost, uživatelé zaplatí nižší měsíční paušál a žádné další poplatky za dobu strávenou na internetu. V ceně internetu za paušál jsou taktéž zahrnuty administrativní poplatky jako poplatek za nadhovorové pásmo a datový kredit 2 GB. Aktivace ZDARMA platí u všech služeb Volný ADSL.

Obě nabídky zvýhodněného připojení k internetu platí do 30. června 2005, ceny jsou uvedeny bez DPH.

Více informací naleznete ZDE.

Czech On Line

Článek ze dne 25. května 2005 - středa