logo itpoint.cz

S Go můžete volat domů z jakékoliv země na světě za 8,90 Kč za minutu

Společnost Eurotel Praha připravila pro své zákazníky předplacených služeb Go revoluční změnu v cenách roamingového volání. Všichni Go zákazníci mohou od 1. července volat do České republiky a přijímat hovory v jakékoliv zemi na světe pouze za cenu 8,90 Kč za minutu.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. připravila pro své zákazníky předplacených služeb Go revoluční změnu v cenách roamingového volání. Všichni Go zákazníci mohou od 1. července volat do České republiky a přijímat hovory v jakékoliv zemi na světe pouze za cenu 8,90 Kč za minutu.

"S blížícími se prázdninami a dobou letních dovolených se snažíme neustále vyjít vstříc potřebám našich zákazníků - pro paušální zákazníky jsme ve spolupráci s našimi roamingovými partnery v Chorvatsku spustili nedávno speciální letní SMS nabídku a nezapomínáme ani na naše zákazníky předplacených služeb Go," řekl Tomáš David, výkonný ředitel pro strategii společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "Vzhledem k naší vedoucí pozici v oblasti předplacených služeb a velké oblíbenosti naší Go nabídky, jsme přistoupili ke skutečně revolučnímu snížení cen za roamingové volání. Naši zákazníci mají nyní možnost volat domů, stejně jako přijímat hovory v jakékoliv roamingové destinaci na světě za bezkonkurenční cenu na trhu 8,90 Kč za minutu. Pro zákazníky, kteří chtějí být ve spojení se svými blízkými během svých cest v zahraničí, nabízí nyní služba Go nejvyšší hodnotu v oblasti předplacených mobilních služeb," dodává Tomáš David.

Cena za volání 8,90 Kč za minutu platí 24 hodin denně ve všech roamingových destinacích. Ke každému volání bude všem Go zákazníkům ještě připočten jednorázový poplatek za sestavení mezinárodního hovoru, stejně jako tomu bylo v minulosti. Poplatky za mezinárodní volání jsou rozděleny do tří pásem - Slovensko, Evropa a Ostatní (tj. zbývající země světa).

Odchozí hovory ze zahraničí do ČR a příchozí hovory v zahraničí Ze Slovenska Z ostatních zemí Evropy Z mimo evropských zemí
Cena volání za minutu 8,9 8,9 8,9
Poplatek za sestavení hovoru 15 30 50

Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Ceny ostatních odchozích hovorů do jiných zemí kromě České republiky a ceny SMS ze zahraničí zůstávají neměnné. Tato speciální nabídka a sazby jsou platné do konce srpna 2005. Více informací k této nabídce naleznete ZDE.

Eurotel

Článek ze dne 8. července 2005 - pátek