logo itpoint.cz

Samsung s malými multimediálními telefony zaujímá vedoucí pozici v inovacích technologií třetí generace

Společnost Samsung Electronics na konferenci 3GSM World Congress 2005 v Cannes představila tři nové mobilní telefony pro sítě třetí generace. Kromě 3G mobilů vystavuje i několik produktů, které potvrzují vedoucí pozici společnosti v oblasti multimédií, včetně telefonů s podporou technologie Digital Multimedia Broadcasting (DMB).

Společnost Samsung Electronics opět prokázala odhodlání přicházet s nápaditými technologiemi, když na konferenci 3GSM World Congress 2005 v Cannes představila tři nové mobilní telefony pro sítě třetí generace.

Odborníci očekávají, že se zařízení 3G letos dočkají obliby u spotřebitelů, kteří požadují intuitivnější ovládání. Samsung uvede na evropský trh následující mobilní telefony :

Tato sofistikovaná zařízení opět dokazují odhodlání společnosti Samsung poskytovat uživatelům sítí třetí generace špičkové zážitky s malými, elegantními telefony, které podporují multimediální funkce. Samsung je přesvědčen, že klíčem k úspěchu jakéhokoli 3G telefonu je jak design tak multimediální funkce.

Kromě 3G mobilů vystavuje několik produktů, které potvrzují jeho vedoucí pozici v oblasti multimédií, včetně telefonů s podporou technologie Digital Multimedia Broadcasting (DMB).

Ki-Tae Lee, prezident divize Telecommunications Network Business společnosti Samsung, poznamenal: "Jsme potěšeni, že se účastníme tak významné akce v kalendáři mobilního odvětví. Na veletrhu 3GSM jsme v minulosti prezentovali klíčové inovace produktů a vývoj spotřebních zařízení třetí generace. Doufáme, že letošní ročník překročí očekávání všech účastníků a médií a ukáže jak Samsung naslouchá a reaguje na potřeby svých zákazníků."

Samsung

Článek ze dne 15. února 2005 - úterý