logo itpoint.cz

Seznam.cz spustil nový zábavní server HRY.CZ

Služba Hry.cz nabízí velké množství online her, tj. her, které může uživatel hrát okamžitě, aniž by si je musel stahovat či instalovat do počítače. Hry jsou určeny jak pro jednoho, tak i pro více hráčů. Všechny hry na této službě jsou prověřené, takže se uživatelé nemusí obávat např. jakéhokoli spywaru či pop-up oken.

Společnost Seznam.cz rozšířila portfolio svých služeb o zábavní server Hry.cz.

Služba Hry.cz nabízí velké množství online her, tj. her, které může uživatel hrát okamžitě, aniž by si je musel stahovat či instalovat do počítače. Hry jsou určeny jak pro jednoho, tak i pro více hráčů.

Mezi velké množství flashových her určených jednomu hráči, tzv. single playery, se řadí Knihovník, Koulovaná, Cihličky či Kostičky a mnoho dalších. Single playery jsou neustále doplňované a samozřejmě volně šířitelné. Multi-playerové hry, tedy hry pro více hráčů, jsou psané v Javě a v současné době mezi ně patří Piškvorky, Prší a Šachy.

Všechny hry, které Seznam na této službě poskytuje, jsou prověřené, takže se uživatelé nemusí obávat např. jakéhokoli spywaru či pop-up oken. Navíc vzhledem k přímému propojení serveru Hry.cz s chatovým serverem Lide.cz si uživatelé mohou navzájem nejen zahrát, ale i popovídat.

Seznam

Článek ze dne 11. května 2005 - středa