logo itpoint.cz

Siemens cenově zpřístupňuje IP telefonii

Pro všechny příznivce telekomunikační legendy Siemens se nyní naskýtá velmi zajímavá vstupenka do světa IP telefonie ! Například u HiPath 3550 vystavěné již pro 36 účastníků v ceně lehce přes 100 tisíc korun získáte navíc produkty v hodnotě až 60 tisíc korun ...

Zřídit IP telefonii pro menší kancelářské provozy nemusí být už nijak finančně náročné. Společnost Siemens si plně uvědomuje význam VoIP, a proto spustila prodej IP balíčků pro multifunkční telefonní systémy HiPath 3000.

Již při malé konfiguraci je možné získat za symbolickou cenu 1 Kč množství komponentů určených pro IP komunikaci. Velmi zajímavý "úlovek" se zdaří již při výstavbě telefonní ústředny o 36 účastnících, kde zákazník obdrží např. kartu pro spojení klasické TDM komunikace s okolním IP světem.

Tyto balíčky jsou zajímavé nejen pro ty, kteří IP telefonii zřizují nyní, ale i pro budoucí využití. IP produkty Siemens již nyní jsou schopny pracovat na protokolu SIP, a proto dosahují maximální možné kompability s ostatními výrobci.

Společnost Rosch s.r.o., jako Top partner společnosti Siemens, vědoma si potencionálu VoIP poskytuje ke všem těmto balíčkům navíc slevu 3 % z koncové ceny.

Při dosažení určité konfigurace je možné odebrání IP balíčků. Tyto balíčky jsou určeny pro hardwarové rozšíření. U každé z variant řady HiPath 3000 se pochopitelně požadovaný počet komponentů pro získání balíčku liší. Stejně tak se zvětšuje i objem produktů obdržených zdarma (resp. za 1,- Kč).

Například u HiPath 3550 vystavěné již pro 36 účastníků v ceně lehce přes 100 tisíc korun získáte navíc produkty v hodnotě až 60 tisíc korun, mimo jiné i kartu HG 1500 pro spojení klasické TDM komunikace s okolním IP světem. Tyto balíčky jsou zajímavé nejen pro ty, kteří komunikaci na bázi VoIP zřizují nyní, ale i pro budoucí využití a představují ideální vstupenku do světa IP telefonie, která se stane v blízké době efektním a velmi úsporným nástrojem pro firemní komunikaci.

Společnost Siemens pro ně vyčlenila nemalé prostředky, avšak i tato suma je vyčerpatelná. Proto Vám doporučujeme u této varianty učinit rychlé rozhodnutí !

Článek ze dne 14. listopadu 2005 - pondělí