logo itpoint.cz

Siemens představuje SP65 - špičkový mobilní telefon business třídy

Přístroj je ušit na míru manažerům, kteří hledají kvalitní high-endový telefon s důmyslnými synchronizačními funkcemi, ale nepotřebují fotoaparát. Nepřítomnost fotoaparátu podporuje bezpečnostní politiku firem, která zaměstnancům nedovoluje používat přístroje s fotoaparáty. Nenápadný elegantní design a široký sortiment užitečných doplňků dělají z SP65 telefon, jenž nabízí výkon a styl pro manažery očekávajících špičkovou kvalitu.

Společnost Siemens uvádí na trh vysoce výkonný manažerský mobilní telefon Siemens SP65. Přístroj je ušit na míru manažerům, kteří hledají kvalitní high-endový telefon s důmyslnými synchronizačními funkcemi, ale nepotřebují fotoaparát. Nepřítomnost fotoaparátu podporuje bezpečnostní politiku firem, která zaměstnancům nedovoluje používat přístroje s fotoaparáty. Nenápadný elegantní design a široký sortiment užitečných doplňků dělají z SP65 telefon, jenž nabízí výkon a styl pro manažery očekávajících špičkovou kvalitu.

Siemens SP65 je telefon business třídy s nejnovějšími funkcemi pro organizování, zasílání zpráv a konektivitu. Funkce fotoaparátu byla odstraněna, aby uživatelům poskytla perfektní přístroj, který je v souladu s firemní bezpečností a nákupními pravidly. Telefon je zároveň vybaven všemi nezbytnými funkcemi, jež firemní profesionálové potřebují.

 Siemens SP65 SP65 je tribandový telefon, a umožňuje tak zasílání zpráv a momentek ze všech koutů světa. Telefon podporuje technologii Bluetooth, pro bezdrátové připojení lze využít náhlavní soupravu Headset Bluetooth či řešení do auta Bluetooth Car Kit. Bezdrátová synchronizace s programy Microsoft Outlook, Lotus Notes a rozšířená správa osobních informací (PIM) zajišťují jednoduchou obsluhu doručené pošty i mimo kancelář. Díky zmenšené multimediální kartě lze soubory a prezentace ukládat a sdílet s ostatními kolegy; paměť telefonu je možné rozšířit podle individuálních potřeb. Siemens SP65 má TFT displej s 65.000 barvami, který uživatelům dovoluje plně využít všechny multimediální služby nabízené provozovateli sítí.

Siemens SP65 je důmyslný mobilní telefon s klasickým vzhledem a maximálním výkonem. Kombinací špičkové technologie, nápadného designu a zohlednění firemních bezpečnostních pravidel vytvořil Siemens přístroj, jenž je důkazem nového přístupu k mobilním telefonům manažerské třídy.

SP65 vydrží v pohotovostním režimu až 250 hodin a umožňuje 5 hodin hovoru. Telefon doplňuje široká nabídka originálního příslušenství Siemens, například inovativní řešení Car Kit Bluetooth HKW-600 s externím displejem nebo pevně instalované řešení Car Kit Comfort Basic HKC-700 s výměnným držákem na různé typy mobilních telefonů. Pohodlné používání přístroje umožňuje celá řada náhlavních souprav, například Headset Bluetooth HHB-600/610/620. Synchronizaci s Outlookem a výměnu dat lze provést pomocí datového kabelu nebo SyncStation DSC-510. V nabídce příslušenství jsou dále praktická pouzdra - Leather Case FCL-610 či Belt Case FCL-610.

SP65 v ocelově černém provedení bude na světovém trhu k dispozici od dubna.

Siemens

Článek ze dne 23. března 2005 - středa