logo itpoint.cz

Siemens SK65 získal za inovativní design hned tři ceny

SK65 je jedinečnou kombinací nejmodernější bezdrátové technologie a vzrušujícího designu. Důkazem je prestižní cena IF Design Award, kterou tento velmi kvalitní přístroj s integrovanou klávesnicí a funkcí BlackBerry obdržel. SK65 přesvědčil také porotu mezinárodně uznávaného ocenění Reddot Design Award a již v únoru tohoto roku SK65 získal na Světovém kongresu 3GSM v Cannes cenu GSM Association Award.

 Siemens SK65

Mobilní telefon SK65 společnosti Siemens, divize Komunikace, je jedinečnou kombinací nejmodernější bezdrátové technologie a vzrušujícího designu. Důkazem je prestižní cena IF Design Award, kterou tento velmi kvalitní přístroj s integrovanou klávesnicí a funkcí BlackBerry obdržel. SK65 přesvědčil také porotu mezinárodně uznávaného ocenění Reddot Design Award a již v únoru tohoto roku SK65 získal na Světovém kongresu 3GSM v Cannes cenu GSM Association Award.

Siemens SK65 je první mobilní telefon, který prostřednictvím funkce BlackBerry nabízí kompletní emailovou komunikaci, jež splňuje potřeby náročných firemních uživatelů. High-endový telefon SK65 porotu IF Design Award přesvědčil také svou inovativní otočnou klávesnicí x2type (cross-to-type), která umožňuje rychlé zadávání dat. Otočením dvou částí telefonu o 90 stupňů se klávesnice objeví ve tvaru kříže tak, aby mohla být pohodlně držena uživatelem nebo použita při psaní na stole. Nadčasová elegance a nenápadný design činí z modelu SK65 luxusní doplněk. Cena IF Design Award je již více než 50 let udělována za neobyčejná a inovativní designová řešení. Vítězové svou cenu IF Design Award, známou také jako "Designový Oscar" převzali na veletrhu CeBIT v Hannoveru.

Model SK65 také obdržel cenu Reddot Design Award, kterou uděluje Design Center v Severním Porýní-Vestfálsku. Toto uznávané ocenění za design produktů získají od mezinárodní poroty nejlepší, nejinovativnější a nejvýznačnější produkty v oblasti kvality a designu. Do letošní soutěže bylo přihlášeno 1 857 produktů z 36 zemí. Certifikát bude předán 4. července 2005 v divadle Aalto v Essenu. Model SK65 pak můžete vidět v rámci zvláštní čtyřtýdenní výstavy "Design Innovations 2005" v Reddot Design Museum.

Siemens SK65 letos v únoru obdržel také ocenění na Světovém kongresu 3GSM ve francouzském Cannes, kde mu porota udělila cenu GSM Association Award v kategorii "Nejlepší mobilní telefon".

Další info k SK65 naleznete ZDE.

Siemens

Článek ze dne 4. dubna 2005 - pondělí