logo itpoint.cz

SkyNet hlásí mimořádně úspěšný rok

V roce 2004 dosáhla společnost SkyNet a.s. podle předběžných výsledků nárůstu obratu o 27,5  % a roční plán EBITDA byl překročen o 6,3 %. Společnost je připravena pro další růst a akvizice. Za výbornými výsledky minulého roku stojí tvrdá práce a odpovědný přístup managementu i všech zaměstnanců.

V roce 2004 dosáhla společnost SkyNet a.s. podle předběžných výsledků nárůstu obratu o 27,5  % a roční plán EBITDA byl překročen o 6,3 %. Společnost je připravena pro další růst a akvizice.

Obrat společnosti SkyNet, a.s., dle předběžných výsledků za rok 2004, je celkem 189,6 mil. Kč, což znamená růst o 27,5 % proti předchozímu roku. EBITDA za rok 2004 činí 26,8 mil. Kč, takže společnost překročila roční plán EBITDA o 6,3 %.

"Za výbornými výsledky minulého roku stojí tvrdá práce a odpovědný přístup managementu i všech zaměstnanců", uvedl Mgr. Karel Taft, předseda představenstva. "Společnosti se podařilo výrazně růst v oblasti hlasových služeb a bezpečnostních řešení, takže její výsledky nestojí již jen na prodeji internetového připojení. Na konci minulého roku jsme se dohodli s HVB Bank na financování investic a akvizic, proto předpokládám pokračování rychlého a zdravého růstu i v tomto roce", dodává Taft.

SkyNet

Článek ze dne 27. ledna 2005 - čtvrtek