logo itpoint.cz

Společnost Brain Systems představuje novou firemní identitu

Brain Systems, přední česká softwarová společnost, ohlásila novou firemní identitu. Součástí nové firemní komunikace se zákazníky a partnery je nové logo společnosti, nový web s inovovanou grafikou a vylepšenou strukturou a další oblasti související se změnou identity. Přepracované webové stránky poskytují kompletní informace o službách a projektech společnosti v oblasti dodávek softwarových projektů se zaměřením na podnikové portály, obchodních aplikace, CRM systémy, reporting a další.

Brain Systems, přední česká softwarová společnost, ohlásila novou firemní identitu. Součástí nové firemní komunikace se zákazníky a partnery je nové logo společnosti, nový web s inovovanou grafikou a vylepšenou strukturou a další oblasti související se změnou identity. Přepracované webové stránky www.brainsystems.cz poskytují kompletní informace o službách a projektech společnosti v oblasti dodávek softwarových projektů se zaměřením na podnikové portály, obchodních aplikace, CRM systémy, reporting a další. Letos společnost Brain Systems posílila vedoucí managament, když na pozici provozního ředitele nastoupil Marián Peťko, a dále rozšířila tým svých softwarových specialistů.

"V tomto roce chceme nadále pokračovat v razantním růstu v oblasti dodávek softwarových projektů, především do oblasti bankovního sektoru, státní správy a dalších společností s potřebou využívání moderních informačních technologií. Této filozofii odpovídá nový slogan společnosti "The Software Company", řekl Jakub Dadák, ředitel společnosti Brain Systems, k nové firemní image.

V uplynulém období dokončila společnost Brain Systems několik významných projektů. V oblasti bankovního sektoru patří mezi nedůležitější z nich spolupráce s ING a se skupinou GE Money v České a Slovenské republice. V případě GE Money se jedná o dlouhodobou spolupráci při rozvoji portálu a obchodních funkcí pro partnery společnosti GE Money, včetně poskytování nonstop podpory tomuto zákaznickému portálu. Tomu předcházela celková změna značky společností GE Money (dříve GE Capital). Inovaci značky provázela proměna portálu, a to po stránce technické, strukturální i obsahové.

V loňském roce společnost Brain Systems zaznamenala úspěch také v oblasti outsourcingu provozu projektů a jejich podpory. Příkladem takového řešení je realizace kompletního portálu včetně obchodní části pro společnost Libra Electronics, která pokračuje outsourcingem jeho provozu.

V sektoru státní správy se společnost Brain Systems podílela na realizaci projektu ISSA (Information System for Surveillance Authorities, Informační systém pro dozorové orgány). Hlavní funkcí tohoto informačního systému je sledování bezpečnosti potravin. Garantem a provozovatelem projektu je Státní zemědělská a potravinářská inspekce.

V minulém roce zahájila společnost Brain Systems implementaci a poté pilotní provoz Marketingového informačního systému České pošty. V rámci dlouhodobé spolupráce byl spuštěn centrální portál, který zahrnuje potřebné klientské informace. Portál je připraven pro rozvoj dalších potřebných funkcionalit.

Zároveň Brain Systems dokončily další významné specializované projekty různorodého zaměření, například první fázi vývoje CRM pro společnost Tiscali, internetový platební kanál společnosti Advantel nebo prodejní portál SodexhoPass ve Španělsku.

Brain Systems

Článek ze dne 17. června 2005 - pátek