logo itpoint.cz

Společnost PSC Inc. představuje multifunkční mobilní terminál PSC Falcon 5500 pro snímání čárových kódů i RFID

Nový terminál řady PSC Falcon 5500 představuje významný posun v náhledu na technologie pro sběr a zpracování dat neboť současně kombinuje technologii čárových kódů a RFID. Terminál PSC Falcon 5500 nabízí specializovaným obchodníkům a distributorům flexibilní a spolehlivé řešení vhodné pro využití při řízení v jakékoli části dodavatelského řetězce.

Nový terminál řady PSC Falcon 5500 představuje významný posun v náhledu na technologie pro sběr a zpracování dat neboť současně kombinuje technologii čárových kódů a RFID. Terminál PSC Falcon 5500 nabízí specializovaným obchodníkům a distributorům flexibilní a spolehlivé řešení vhodné pro využití při řízení v jakékoli části dodavatelského řetězce.

Bezdrátový terminál Falcon 5500 představuje nejnovější produkt z úspěšné řady terminálů Falcon a v porovnání s ostatními produkty v této řadě byl projektován pro specializované obchodní, distribuční společnosti a dodavatele vyžadující specifické řešení pro snímání čárových kódů i RFID.

 bezdrátový terminál Falcon 5500 Svým multifunkčním využitím terminál PSC Falcon 5500 reaguje na technologickou mezeru na trhu systémů pro sběr dat spočívající v přechodu od tradičních čárových kódů k technologií RFID. Zakomponováním obou technologií terminál Falcon 5500 poskytuje svým uživatelům variabilní možnosti nasazení a flexibilitu při výběru snímacího systému v závislosti na procesu, prostředí a typu nasazení.

Například při příjmu je možno akceptovat příjem velkého rozsahu výrobků s různorodou sadou tagů přizpůsobených materiálu výrobku nebo balení. Terminál Falcon 5500 splňuje standardy EPC a svými vlastnostmi a multifunkčním zaměřením nabízí hlavní přínosy v podobě efektivního řízení skladů, zásob a eliminaci out-of-stock položek.

Nasazení terminálu Falcon 5500 ve skladech přináší další výhody spočívající ve vytváření vyššího obratu zvyšováním obrátkovosti zásob, zlepšením úrovně vykrývání objednávek a minimalizací provozních nákladů ve skladu.

"Současní průmysloví výrobci stále více zdůrazňují RFID jako nastupující technologii, která umožní maloobchodníkům, distributorům a dodavatelským řetězcům rychleji a přesněji řídit zásoby a merchandising zboží na úrovni položek, kartónů a palet," říká Matt Schler, generální ředitel PSC/ viceprezident Mobile & Wireless / Industrial Scanning. "Falcon 5500 umožňuje uživatelům okamžitý a pravidelný sběr dat v různých úrovních skladů, čímž se zvyšuje efektivita příjmu a vyskladnění a zrychluje vyhledávání nesprávně umístěných položek."

Falcon 5500 najde využití zejména při čtení RFID tagů a čárových kódů v rozsahu celého skladu bez nutnosti nasazení vícero zařízení. Přístup k okamžitým a přesným informacím lze využít při řízení a optimalizaci zásob a doplňování vychystávacích míst ve skladu. To poskytuje efektivnější a centralizované řízení a kontrolu nabídky a dostupnosti výrobků na skladě. Při nasazení terminálu Falcon 5500 byla dosažena úroveň čtení tagů EPC třídy 0 více než 400 tagů za méně než 90 sekund s přesností téměř 100%. Pro porovnání: snímání stejného množství zásob s čárovými kódy zabere čas mezi 10 a 25 minutami.

Společnost PSC Inc. je na českém trhu zastoupena prostřednictvím společnosti Barco - dodavatele komplexních řešení v oblasti čárových kódů a rfid. Společnost Barco je hlavním distributorem terminálů a snímačů PSC včetně technické podpory a pozáručního servisu.

O společnosti PSC Inc.

 PSC Inc. PSC Inc. je celosvětový dodavatel zásadních výrobků a služeb v oblasti sběru dat. Kabelové nebo bezdrátové výrobky PSC® slouží v mnoha průmyslových odvětvích včetně sektorů prodeje, výroby, distribuce, přepravy a logistiky. PSC nabízí široké pole výrobků a služeb zahrnující zařízení pro automatizaci, automatický sběr dat a mobilní a bezdrátová zařízení. Další informace naleznete na www.psc.com.

Článek ze dne 13. října 2005 - čtvrtek