logo itpoint.cz

Sprinx Systems je novým partnerem pro Microsoft Business Solutions - CRM

Společnost Sprinx Systems je první společností v ČR, která složila všechny certifikační zkoušky potřebné pro prodej a provozní podporu produktu Microsoft CRM. Společnost nabízí řešení Microsoft CRM také v integraci s dalšími aplikacemi, jako jsou například účetní systémy. Sprinx Systems spolupracuje se společností Microsoft již delší dobu například také v oblasti implementace serverových produktů.

Společnost Sprinx Systems a.s. se stala první společností v České republice, která složila všechny certifikační zkoušky potřebné pro prodej a provozní podporu produktu Microsoft Business Solutions CRM (Microsoft CRM Customization, Microsoft CRM Installation and Configuration a Microsoft CRM Applications). V nejbližší době začne Sprinx Systems a.s. toto řešení implementovat prvním zákazníkům a integrovat s dalšími aplikacemi, jakými jsou účetní systémy, apod.

Řešení Microsoft® Business Solutions CRM pomůže zlepšit obchodní výsledky, poskytovat špičkové služby zákazníkům a přijímat kvalifikovaná obchodní rozhodnutí. Do Microsoft CRM lze přistupovat přímo z aplikace Microsoft Outlook a prostřednictvím webu. Hlavními výhodami je snadné používání, jednoduché přizpůsobení i následná údržba. Microsoft CRM lze integrovat s jinými podnikovými systémy a přizpůsobit jej pro růst firmy.

Sprinx Systems a.s. má rozsáhlé zkušenosti s implementací serverových produktů Microsoft a v tuto chvíli je na českém trhu jedním z předních partnerů pro zákazníky, kteří se rozhodnou právě pro Microsoft CRM.

"Věříme v úspěch produktu Microsoft CRM a očekáváme jeho rapidní vzestup již v druhé polovině roku 2005," uvedl Jan Tomčík, ředitel společnosti Sprinx Systems a.s.

Sprinx Systems

Článek ze dne 20. dubna 2005 - středa