logo itpoint.cz

Sprinx Systems je novým partnerem pro Microsoft Business Solutions - CRM

Společnost Sprinx Systems je první společností v ČR, která složila všechny certifikační zkoušky potřebné pro prodej a provozní podporu produktu Microsoft CRM. Společnost nabízí řešení Microsoft CRM také v integraci s dalšími aplikacemi, jako jsou například účetní systémy. Sprinx Systems spolupracuje se společností Microsoft již delší dobu například také v oblasti implementace serverových produktů.

Společnost Sprinx Systems a.s. se stala první společností v České republice, která složila všechny certifikační zkoušky potřebné pro prodej a provozní podporu produktu Microsoft Business Solutions CRM (Microsoft CRM Customization, Microsoft CRM Installation and Configuration a Microsoft CRM Applications). V nejbližší době začne Sprinx Systems a.s. toto řešení implementovat prvním zákazníkům a integrovat s dalšími aplikacemi, jakými jsou účetní systémy, apod.

Řešení Microsoft® Business Solutions CRM pomůže zlepšit obchodní výsledky, poskytovat špičkové služby zákazníkům a přijímat kvalifikovaná obchodní rozhodnutí. Do Microsoft CRM lze přistupovat přímo z aplikace Microsoft Outlook a prostřednictvím webu. Hlavními výhodami je snadné používání, jednoduché přizpůsobení i následná údržba. Microsoft CRM lze integrovat s jinými podnikovými systémy a přizpůsobit jej pro růst firmy.

Sprinx Systems a.s. má rozsáhlé zkušenosti s implementací serverových produktů Microsoft a v tuto chvíli je na českém trhu jedním z předních partnerů pro zákazníky, kteří se rozhodnou právě pro Microsoft CRM.

"Věříme v úspěch produktu Microsoft CRM a očekáváme jeho rapidní vzestup již v druhé polovině roku 2005," uvedl Jan Tomčík, ředitel společnosti Sprinx Systems a.s.

Sprinx Systems

Článek ze dne 20. dubna 2005 - středa

Trápí vás zánět průdušek? Co vám může pomoci?
pro neomezený počet zaměstnanců řeší program na Mzdy za 4.498 Kč.
40letý muž Se Za 14 Dní .. Naučil Mluvit Anglicky. Bez Námahy!