logo itpoint.cz

Star Wars Epizoda III - Pomsta Sithů na Eurotel Live

Eurotel přináší svým zákazníkům kompletní nabídku "obsahových" mobilních služeb na motivy posledního a dlouho očekávaného dílu ságy Star Wars. Nabídka zahrnuje stovky MMS obrázků, pozadí na telefony, nová loga, vyzváněcí melodie, a v neposlední řadě i JAVA hry. Poslední epizoda ságy Star Wars s názvem Pomsta Sithů vstoupí do českých kin 19. května 2005.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. přináší svým zákazníkům kompletní nabídku "obsahových" mobilních služeb na motivy posledního a dlouho očekávaného dílu ságy Star Wars. Nabídka zahrnuje stovky MMS obrázků, pozadí na telefony, nová loga, vyzváněcí melodie, a v neposlední řadě i JAVA hry. Poslední epizoda ságy Star Wars s názvem Pomsta Sithů vstoupí do českých kin 19. května 2005.

"Mobilní služby na motivy filmů se u našich zákazníků setkávají s velkým zájmem. Věříme, že tomu bude tak i v případě poslední epizody ságy Star Wars: Pomsta Sithů a že všichni fanoušci této legendy světové kinematografie uvítají Star Wars ve svém mobilním telefonu se stejným nadšením, jako například služby od Eurotelu spojené s Pánem Prstenů nebo filmem Shrek 2.", uvedl Michal Hitha, marketingový ředitel pro rezidenční segment společnosti Eurotel Praha.

Eurotel exkluzivně připravil pro všechny filmové nadšence kompletní nabídku Star Wars pro mobilní telefony. Na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! naleznou zákazníci širokou nabídku log, kolem 150 vyzváněcích melodií a speciálních zvukových efektů, více než 300 obrázkových SMS a barevných MMS. Chybět nemohou samozřejmě ani JAVA hry. V současné době jsou připraveny dva tituly - Zeptej se Yody a Pomsta Sithů a za krátko bude nabídka rozšířena o nové tituly, které jistě potěší všechny fanoušky Hvězdných válek i hráče v každém věku - Jedi Arena, Bitva o Republiku, Rozkaz 66 a další.

Všechny uvedené služby si lze objednat jednoduše přes SMS, WAP nebo internet prostřednictvím portálu Eurotel Live!. Nabídka obsahuje rovněž produkty k předchozím dílům ságy Star Wars.

Více informací k této nabídce je k dispozici na webových stránkách http://starwars.eurotel-live.cz a na wapovém portálu Eurotel Live!. Navíc, na prodejnách společnosti Eurotel jsou připraveny další informace o kompletní nabídce Star Wars pro mobilní telefony s vyobrazením celé Galaktické mapy.

Eurotel

Článek ze dne 19. května 2005 - čtvrtek