logo itpoint.cz

Strom telecom na CeBITu představuje vlastní řešení pro sítě příští generace

Společnost Strom telecom, výrobce moderních telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií, na CeBITu představuje své vlastní řešení pro sítě příští generace. Tato koncepce umožňuje fixním operátorům využít přednosti unifikované platformy, přináší jim zejména investiční a provozní úspory a možnost rozšířit množství nabízených služeb. Na mezinárodním veletrhu telekomunikačních a IT technologií se Strom telecom prezentuje tradičně, letos již devátým rokem.

Na mezinárodním veletrhu telekomunikačních a IT technologií se Strom telecom prezentuje tradičně, letos již devátým rokem.

Společnost Strom telecom, výrobce moderních telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií, na CeBITu představuje své vlastní řešení pro sítě příští generace. Tato koncepce umožňuje fixním operátorům využít přednosti unifikované platformy, přináší jim zejména investiční a provozní úspory a možnost rozšířit množství nabízených služeb.

Své řešení společnost Strom telecom prezentuje nejen na svém stánku D15/1 v hale 13, ale také prostřednictvím přednášky o Technologiích zvyšujících efektivitu telekomunikačních operátorů, která proběhne v pondělí 14. března 2005 v Convention centru hannoverského výstaviště v místnosti Bonn 2. Svou prezentaci, která začíná v 10:30 hod, zde přednese pan Mirko Jelčič, technický ředitel společnosti Strom telecom.

Klientem, u kterého bude Strom telecom na podzim testovat úplné řešení sítí příští generace v reálném provozu, je společnost MGTS (Moskevská městská telekomunikační sít). Tato společnost patří mezi deset největších fixních telekomunikačních operátorů na světě. Provozuje více než 4,5 milionu telefonních linek. Strom telecom zde již naistaloval dva uzly speciálních služeb, které umožňují například tísňová volání nebo velkokapacitní telefonní centrum a pokračuje v dodávkách vysokokapacitních místních ústředen a IT řešení.

Digitální tranzitní ústředny od společnosti Strom telecom, které z Hongkongu posilují rychlé a spolehlivé telekomunikační spojení mezi Evropou a jihovýchodní Asií, také podporují technologie sítí příští generace. Výhodou tohoto systému je, že může být spravován na dálku ze vzdáleného dohledového centra, což významně snižuje náklady na jeho provoz.

"Svým zákazníkům nabízíme řešení nejvyšší kvality. Spolu s kvalitou jsme však schopni navíc poskytnout vysokou flexibilitu, kterou lze nahlížet ze dvou rovin. Jednou je flexibilita zapojení dle požadavků a možností daného zákazníka, druhou pak flexibilita jím nabízených služeb jeho vlastním zákazníkům. Toto oceňují jak stávající, tak začínající operátoři, kterým tak usnadníme vstup na vysocekonkurenční trh. Protože máme na mezinárodním ICT poli co nabídnout, účastníme se takto významného mezinárodního veletrhu pravidelně, letos již devátým rokem," říká Aziz Jahič, manažer marketingové komunikace společnosti Strom telecom, o jejich účasti na hannoverském CeBITu.

Strom telecom

Článek ze dne 11. března 2005 - pátek