logo itpoint.cz

Strom telecom představí provozní systém pro sítě třetí generace

Společnost Strom telecom představí své řešení OSS (systém podpory provozu) pro sítě třetí generace (3G), na konferenci CEE Mobile Forum, která se koná v pražském hotelu Corinthia Towers od 11. do 13. dubna 2005. Konference bude věnována širokému okruhu témat, mezi kterými jsou např. způsoby zvyšování rentability mobilních operátorů za současných podmínek, doplňkové služby sítě, technologie a služby pro sítě třetí generace, konvergence služeb operátorů fixních a mobilních sítí.

Společnost Strom telecom představí své řešení OSS (systém podpory provozu) pro sítě třetí generace (3G), na konferenci CEE Mobile Forum, které se zúčastní jako její zlatý partner.

Letošní ročník, který se koná v pražském hotelu Corinthia Towers od 11. do 13. dubna 2005, bude věnován širokému okruhu témat, mezi kterými jsou např. způsoby zvyšování rentability mobilních operátorů za současných podmínek, doplňkové služby sítě, technologie a služby pro sítě třetí generace, konvergence služeb operátorů fixních a mobilních sítí.

Sejdou se zde představitelé nejvýznamnějších mobilních operátorů z České republiky, Rakouska, Chorvatska, Slovinska, Polska, Litvy a dalších evropských zemí.

Řešení OSS pro třetí generaci sítí (3G) od společnosti Strom telecom ve své přednášce představí Mirko Jelčič, technický ředitel společnosti.

Bude se zabývat zejména systémy podpory činnosti operátora sítě FORIS NG OSS (Next Generation Operational Support Systems) a platformami pro poskytování služeb pro sítě třetí generace (Service Delivery Platforms).

Kromě toho se také zaměří na způsoby přechodu do prostředí sítí třetí generace na základě řešení společnosti Strom telecom. Toto řešení bude prezentováno 12. dubna 2005, od 11:30 hodin.

Strom telecom

Článek ze dne 8. dubna 2005 - pátek