logo itpoint.cz

Telefon Siemens A75 - nový stylový produkt řady A pro všechny, kteří chtějí zůstat ve spojení s ostatními

Siemens představuje nejnovější mobilní telefon řady A - Siemens A75, který je určen pro nepřetržité telefonování. Ergonomické zpracování a úchvatný design zajišťují rychlou, jednoduchou a bezproblémovou komunikaci. Telefon, rozšířený o základní funkce nabízející pohodlí a konektivitu, má barevný displej se 4096 barvami a čtyřsměrné navigační tlačítko. Pro uživatele, kteří chtějí být neustále v kontaktu s ostatními, je zárukou jednoduššího spojení.

Společnost Siemens představila nejnovější mobilní telefon řady A - Siemens A75, který je určen pro nepřetržité telefonování. Ergonomické zpracování a úchvatný design zajišťují rychlou, jednoduchou a bezproblémovou komunikaci. Telefon, rozšířený o základní funkce nabízející pohodlí a konektivitu, má barevný displej se 4096 barvami a čtyřsměrné navigační tlačítko. Pro uživatele, kteří chtějí být neustále v kontaktu s ostatními, je zárukou jednoduššího spojení. 

 Siemens A75 Zcela v duchu sloganu pro řadu A - "Jednoduše geniální" - je telefon A75 spojením nejlepší kvality a spolehlivosti a stylového designu. Intuitivně vytvořené funkce, jako je např. jednoduché ovládání čtyřsměrných tlačítek, zaručí instinktivní komunikaci. Třípásmový telefon A75 je rozšířený o funkce splňující nejzákladnější komunikační potřeby.

Výrazný kompaktní tvar s tlačítky barvy chromové modři a elegantní úprava dodávají telefonu osobitý styl a umožňují jednoduché ovládání. Lehký telefon s barevným displejem se 4096 barvami a rozlišením 101 x 80 pixelů je k dostání v barevném provedení "atlantická modř" (Atlantic Blue) nebo "polární stříbrná" (Polar Silver). Bez problémů se vejde do kapsy a ideálně se hodí pro všechny, kteří si za pohybu chtějí vychutnat nejen zábavu a spontánnost spojenou s mobilním telefonem, ale předvést i určitý styl.

Zasílání zpráv umožňují funkce SMS a EMS s nejrůznějšími předinstalovanými obrázky, zvuky a animacemi. Funkce WAP vám přiblíží internet na dosah. Díky sníženému počtu kliknutí potřebných k získání přístupu k základním funkcím (např. k budíku) je tak ovládání telefonu A75 ještě jednodušší. 

Nový Siemens A75 vám vklouzne do života stejně jednoduše jako do kapsy. Možnosti personalizace, jako je např. polyfonní vyzvánění se 16 tóny, dodávají telefonu vlastní osobitost. A pokud vám cestování připadá nekonečné, obsahuje A75 celou řadu skvělých her, např. Stack Attack Junior nebo Magic Picture, jež zaženou veškerou nudu.

Telefon je k dostání s řadou originálního příslušenství Siemens. Bezpečnější telefonování za jízdy umožní sada do automobilu s vysokou kvalitou přenosu hlasu Car Kit Easy HKP-700 a náhlavní handsfree soupravy pro pohodlné využití telefonu. Praktické a bezpečné upevnění telefonu zajistí příhodná pouzdra Belt Case FCT-600 nebo Tour Case FCT-650. Pro nabíjení jsou určeny nejrůznější nabíječky, např. cestovní nabíječka Travel Charger, nabíječka do auta Car Charger Plus nebo desktopová nabíječka Desk Top Stand.

Telefon bude k dispozici na českém trhu ve druhé polovině roku 2005.

Siemens

Článek ze dne 28. února 2005 - pondělí