logo itpoint.cz

Telefonica si vybrala videotelefon Beamer firmy Vialta

Španělská telekomunikační společnost Telefonica si vybrala videotelefon Beamer, který vyrábí americká společnost Vialta, jako produkt pro své zákazníky. Telefonica je již třetím velkým evropským telekomunikačním operátorem, který bude tento videotelefon nabízet ve svých sítích. Beamer je unikátní videotelefon ideální pro nasazení v domácnostech a kancelářích. Telefonující vidí druhého účastníka hovoru na obrazovce přístroje, který je jednoduše připojen k jeho telefonu. Přístroj pracuje s libovolným domácím telefonem přes klasickou (analogovou) telefonní linku.

Španělská telekomunikační společnost Telefonica si vybrala videotelefon Beamer, který vyrábí americká společnost Vialta, jako produkt pro své zákazníky. Telefonica je již třetím velkým evropským telekomunikačním operátorem, který bude tento videotelefon nabízet ve svých sítích.

Beamer je unikátní videotelefon ideální pro nasazení v domácnostech a kancelářích. Telefonující vidí druhého účastníka hovoru na obrazovce přístroje, který je jednoduše připojen k jeho telefonu. Přístroj pracuje s libovolným domácím telefonem přes klasickou (analogovou) telefonní linku. Videotelefon Beamer získal řadu cen, včetně ocenění od Consumer Electronics Association, iParenting a Good Housekeeping magazine.

Výhradním distributorem videotelefonu Beamer v České republice je pražská společnost Gesto Communications. Přístroj se prodává v síti prodejců, včetně značkových prodejen Českého Telecomu - Telepoint a Telepoint Partner.

Telefonica operuje ve čtyřech desítkách zemí světa, přičemž v patnácti má velmi významné postavení. Největším operátorem na trhu je ve Španělsku, Brazílii, Argentině, Chile a Peru. Nabízí i služby mobilních sítí. Má více než sto miliónů zákazníků.

Americká společnost Vialta dodává, navrhuje a prodává komunikační produkty. Vznikla v dubnu roku 1999. Ředitelství společnosti je ve Fremontu a Kalifornii.

Podrobné informacek k videotelefonu Beamer naleznete ZDE.

Gesto Communications

Článek ze dne 25. ledna 2005 - úterý