logo itpoint.cz

Telenor Networks připojil za poslední čtvrtletí dvojnásobek uživatelů služby vysokorychlostního připojení k internetu

Společnost Telenor Networks dosáhla k počátku srpna 2005 více jak 3000 aktivních přípojek služby xDSL by Telenor, přičemž jen za období od dubna do srpna 2005 se tento stav zdvojnásobil. Uvedené ukazatele jednoznačně potvrzují dynamicky se rozšiřující zájem o služby připojení vysokorychlostního internetu od Telenor Networks v České republice.

Společnost Telenor Networks dosáhla k počátku srpna 2005 více jak 3000 aktivních přípojek služby xDSL by Telenor, přičemž jen za období od dubna do srpna 2005 se tento stav zdvojnásobil. Uvedené ukazatele jednoznačně potvrzují dynamicky se rozšiřující zájem o služby připojení vysokorychlostního internetu od Telenor Networks v České republice. Současně také poukazují na výbornou spolupráci Telenor Networks s alternativními operátory v České republice.

Největší zájem o produkt xDSL by Telenor zaznamenal Telenor Networks v Praze (73 procent), dále v Brně (11 procent) a v Ostravě (7 procent). "Nejvyšší počet uživatelů vysokorychlostního internetu je tradičně ve velkých městech což odpovídá dlouhodobým trendům. Nicméně i obyvatelé z dalších lokalit v pokrytí xDSL by Telenor postupně objevují kouzlo opravdu rychlého připojení za rozumnou cenu a proto lze očekávat, že jejich procentuální podíl na celkovém zakaznickém portfoliu společnosti postupně stoupne," uvedl generální ředitel Telenor Networks Richard Daubner.

Mezi další místa s nabídkou služeb xDSL by Telenor patří například Plzeň, Liberec, Hradec Králové či Pardubice.

Telenor Networks svou nabídku služeb v dubnu letošního roku významně posílil. Mezi hlavní přednosti xDSL by Telenor patří například posílená rychlost downstream, kapacita a pokrytí na území České republiky.

Článek ze dne 16. září 2005 - pátek