logo itpoint.cz

Tiscali ADSL Office

Tiscali představuje nové kompletní moderní řešení internetu, počítačové sítě a bezpečnosti pro kancelář malých a středních firem. Firemní klientele nový produkt umožňuje sestavovat vlastní interní počítačové sítě propojující drátově i bezdrátově až osm PC, vše s přístupem k vysokorychlostnímu internetu pomocí služby Tiscali ADSL. Nabízí též možnost sdílet soubory i tiskárny. Nákupem dalších karet WLAN lze síť dál rozšiřovat tak, aby mohla sloužit i dodatečně připojeným PC.

Tiscali, vedoucí poskytovatel internetových, hlasových a datových služeb v České republice, představuje svůj nový, špičkový balíček Tiscali ADSL Office. Je zaměřený na maximální využití výhod, které internet přináší a zajištění bezpečného přístupu k vysokorychlostnímu internetu ADSL pro malé a střední firmy.

Tiscali ADSL Office nabízí kompletní moderní řešení internetu, počítačové sítě a bezpečnosti, jež je určeno k použití spolu s přístupem do internetu pomocí služby Tiscali ADSL. Firemní klientele nový produkt umožňuje sestavovat vlastní interní počítačové sítě propojující drátově i bezdrátově až osm PC, vše s přístupem k vysokorychlostnímu internetu pomocí služby Tiscali ADSL. Nabízí též možnost sdílet soubory i tiskárny. Nákupem dalších karet WLAN lze síť dál rozšiřovat tak, aby mohla sloužit i dodatečně připojeným PC.

Vedle možnosti finančních úspor a komplexnosti řešení, Tiscali ADSL Office nezapomíná ani na bezpečnost v podobě antivirové a antispamové ochrany. Jako bonus je k dispozici zakoupení balíčku doplňkových služeb zahrnující např. zvýšenou kapacitu mailserveru, dodatečný webový prostor nebo registraci domény druhého řádu.

Tiscali ADSL Office se prodává jako samoinstalační balíček který obsahuje všechny nezbytné komponenty pro jednoduché a rychlé zprovoznění celé sítě. Cena kompletního balíčku Tiscali ADSL Office je pouhých 6490 Kč (bez DPH).

Tiscali dále nabízí u vybraných služeb možnost 24 hodinové technické podpory a garanci dostupnosti služby až 99,5 %.

Kompletní informace o službách Tiscali ADSL Office a doplňkových sužbách naleznete ZDE nebo na bezplatném telefonním čísle 800185241.

Tiscali

Článek ze dne 4. května 2005 - středa