logo itpoint.cz

Tiscali bojuje s proti-soutěžní nabídkou Českého Telecomu

Tiscali je přesvědčeno, že Český Telecom svou nabídkou Internet Expres Optimal záměrně poškozuje ty operátory, kteří více než rok usilovali o propojení za účelem poskytování kvalitních a cenově dostupných produktů pro své koncové zákazníky. Toto diskriminační jednání je pro Tiscali neakceptovatelné a podnikne všechny nezbytné kroky pro vytvoření stejných podmínek pro zákazníky Tiscali.

Tiscali, přední internetová společnost v České republice, se brání proti záměrnému poškozování ze strany Českého Telecomu v rámci nové služby Internet Expres Optimal.

Český Telecom představil 17. ledna t.r. novou službu Internet Expres Optimal. Tiscali tuto nabídku prostudovalo a vyhodnotilo první sporné body :

První zjištěné důkazy proti-soutěžního chování při poskytování služby Internet Expres Optimal byly společností Tiscali zdokumentovány a předány k posouzení Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Dalším krokem Tiscali bude podnět na ČTÚ k revizi cen stanovených cenovým rozhodnutím v roce 2004.

Tiscali je přesvědčeno, že Český Telecom touto nabídkou záměrně poškozuje ty operátory, kteří více než rok usilovali o propojení za účelem poskytování kvalitních a cenově dostupných produktů pro své koncové zákazníky. Toto diskriminační jednání je pro Tiscali neakceptovatelné a podnikne všechny nezbytné kroky pro vytvoření stejných podmínek pro zákazníky Tiscali.

Tiscali

Článek ze dne 21. ledna 2005 - pátek