logo itpoint.cz

Tiscali rozšířuje portfolio vysokorychlostních služeb o novou službu Tiscali SDSL

Tiscali SDSL využívá připojení přes hlasovou linku na bázi technologie LLU (Local Loop Unbundling) garantující nesdílenou stálou rychlost přenosu dat od 128 kb/s do 2048 kb/s. Kapacita přenesených dat je u této služby neomezená. V rámci promo nabídky do 31.8. 2005 získají noví uživatelé zprovoznění služby a router za pouhou 1 Kč a další doplňkové služby včetně zřízení domény 2. řádu, prostor 2, 5 GB pro elektronickou poštu zdarma či nepřetržitou technickou podporu.

Služba je založena na technologii SHDSL a nabízí plně symetrické garantované a nesdílené připojení k internetu pro všechny firmy, které požadují kvalitní a spolehlivé služby.

Tiscali SDSL využívá připojení přes hlasovou linku na bázi technologie LLU (Local Loop Unbundling) garantující nesdílenou stálou rychlost přenosu dat od 128 kb/s do 2048 kb/s. Kapacita přenesených dat je u této služby neomezená.

Do konce 31. srpna 2005 společnost Tiscali nabízí speciální promo nabídku služby Tiscali SDSL určenou středním a větším společnostem.

V rámci promo nabídky noví uživatelé získají zprovoznění služby a router za pouhou 1 Kč a další doplňkové služby včetně zřízení domény 2. řádu, prostor 2, 5 GB pro elektronickou poštu zdarma či nepřetržitou technickou podporu. Pro společnosti, které budou v objednání této služby nejrychlejší, je jako dárek připraven DVD přehrávač. Nabídka Tiscali SDSL je podmíněna uzavřením smlouvy na minimálně 12 měsíců.

Pořízením hlasové služby, která je součástí promo nabídky obdrží uživatel 180 minut měsíčně zdarma na volaní do pevných sítí v rámci ČR.

Více o službách získáte na telefonní lince 844 184 184 nebo ZDE.

Tiscali

Článek ze dne 7. června 2005 - úterý