logo itpoint.cz

Tiscali slaví páté výročí

Před pěti lety tým nadšených a talentovaných mladých lidí (tehdy pod značkou World Online) uvedl na trh, jako jeden z prvních v České republice, služby bezplatného vytáčeného připojení k internetu. Dnes je tato služba, nazývaná Tiscali INTERNET ZDARMA, jednou z nejvyužívanějších v přístupu na internet v celé zemi a poskytuje spolehlivé a vysoce kvalitní vytáčené připojení stovkám tisíc uživatelů.

15. února 2000 tým nadšených a talentovaných mladých lidí (tehdy pod značkou World Online) uvedl na trh, jako jeden z prvních v České republice, služby bezplatného vytáčeného připojení k internetu. Dnes je tato služba, nazývaná Tiscali INTERNET ZDARMA, jednou z nejvyužívanějších v přístupu na internet v celé zemi a poskytuje spolehlivé a vysoce kvalitní vytáčené připojení stovkám tisíc uživatelů.

Ve stejný den před pěti lety firma uvedla na trh rovněž jeden z prvních internetových portálů v zemi, který byl jedinečný jak svým širokým rozsahem, tak vysokou kvalitou svých služeb a obsahu. Od té doby tento portál (přejmenovaný v roce 2001 na www.tiscali.cz) pokračuje v rozšiřování a obohacování své nabídky a v neustálém doplňování inovovaných služeb a vynikajícího originálního obsahu pro návštěvníky.

Dnes je portál Tiscali jedním z nejvyhledávanějších ze všech českých internetových serverů s průměrem 700 000 unikátních návštěvníků za měsíc. Pracovníci v Tiscali navíc věří, že tento jejich portál je nejlepším českým internetovým portálem vůbec.

U příležitosti svého pátého výročí připravila firma Tiscali novou souhrnnou příručku informací o tomto portálu, která je nyní dostupná zdarma všem uživatelům stránek www.tiscali.cz. Tato rozsáhlá příručka obsahuje úplné a aktualizované informace o celém širokém rozsahu on-line služeb a informací, které portál nyní poskytuje.

Věříme, že v ní najdete užitečný nástroj pro své budoucí zpravodajství o on-line službách a obsahu a že se pro vás může stát zdrojem inspirace při informování svých čtenářů o internetu a jeho velkých výhodách pro uživatele.

Tiscali

Článek ze dne 16. února 2005 - středa