logo itpoint.cz

Tomáš Strašák novým členem představenstva net4net

Novým členem představenstva telekomunikační společnost net4net, působící dříve na trhu pod názvem TransgasNet, se stal Tomáš Strašák. V nové pozici u tohoto poskytovatele vysokorychlostního datového připojení a pronajímatele optických okruhů a vláken nahradil osmadvacetiletý Strašák Nicolase Boissina.

Novým členem představenstva telekomunikační společnost net4net, působící dříve na trhu pod názvem TransgasNet, se stal Tomáš Strašák. V nové pozici u tohoto poskytovatele vysokorychlostního datového připojení a pronajímatele optických okruhů a vláken nahradil osmadvacetiletý Strašák Nicolase Boissina. Ten byl lednovou valnou hromadou společnosti jmenován členem dozorčí rady.

Absolvent pražské VŠE, programu Master Degree University of Antevrpen a Staffordshire UniversityTomáš Strašák působil v posledních čtyřech letech v Českém Telecomu. Odtamtud do společnosti net4net odešel z postu šéfa prodeje pro mezinárodní datové služby. "Chci přispět k vytvoření komplexní nabídky pro soukromé společnosti, které se stanou budoucím generátorem růstu společnosti," uvedl Strašák ke svému novému angažmá v net4net, v němž bude zodpovědný za rozvoj obchodu - business development.

Tomáš Strašák hovoří plynně anglicky a španělsky, je vyznavačem adrenalinových sportů, střelby a cestování.

net4net

Článek ze dne 8. února 2005 - úterý