logo itpoint.cz

U Oskara správu tiskových potřeb zajišťuje Xerox

Oskar prodloužil pětiletý kontrakt s Xeroxem, který obstarává kompletní správu tiskových potřeb společnosti Oskar formou outsourcingu - modelu služeb Xerox Office Services.

Oskar prodloužil pětiletý kontrakt s Xeroxem, který obstarává kompletní správu tiskových potřeb společnosti Oskar formou outsourcingu - modelu služeb Xerox Office Services.

Společnost Xerox Czech Republic oznámila, že v dubnu tohoto roku byla podepsána mezi Oskar Mobilem a Xeroxem smlouva o kompletní správě tiskových potřeb formou outsourcingu - Oskar se jako pokroková společnost rozhodl využívat služby Xerox Office Services (XOS). Nová smlouva rozšiřuje původní pětiletý kontrakt z roku 2000 o další služby a zároveň nabývá celorepublikovou působnost. Společnost Xerox Czech Republic zvítězila se svou nabídkou komplexního řešení tiskových potřeb ve výběrovém řízení, které Oskar vypsal na podzim loňského roku.

Xerox, konkrétně divize Xerox Global Services (XGS), spravuje podatelnu a má na starosti všechna decentralizovaná tisková zařízení mobilního operátora Oskara, a to ve všech pobočkách, technických kancelářích i značkových prodejnách v rámci České republiky. Pět zaměstnanců Xeroxu se v tiskovém středisku, umístěném v sídle společnosti Oskar Mobil, stará o veškerou příchozí a odchozí korespondenci a zároveň zajišťuje profesionální výstupy prezentací, nabídek a jiných dokumentů - od kvalitního barevného tisku až po různé druhy vazeb a další dokončovací práce.

Do Oskara bylo dodáno přibližně 80 nových tiskových zařízení značky Xerox. Komplexní služby poskytované Xeroxem zahrnují také odstraňování případných poruch a servis tiskových zařízení - a to jak pro vlastní stroje, tak pro zařízení konkurenčních značek. Celý systém je nastaven tak, aby tiskový provoz Oskara byl vždy maximálě funkční a efektivní.

"K vítězství ve výběrovém řízení přispělo naplnění našich představ ohledně technických parametrů navrženého řešení společně s celkovými výhodnými podmínkami. Pro společnost Xerox hovořila také uspěšná dlouhodobá spolupráce s Oskarem," komentuje výběrové řízení Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara.

"Model služeb Xerox Office Services je prověřený řadou významných zahraničních společností a jsme rádi, že si ho zvolil také mobilní operátor Oskar jako jedna z nejmodernějších společností českého trhu. Model XOS pomáhá zákazníkům orientovat se na jejich core business a dosahovat tak lepších obchodních výsledků. Zároveň přináší nezanedbatelnou úsporu nákladů, také zásluhou důkladné vstupní analýzy původního stavu a zavedením nástrojů efektivní správy dokumentů," uvedl Amjad Deen, ředitel divize Xerox Global Services (XGS) společnosti Xerox Czech Republic.

Xerox

Článek ze dne 1. srpna 2005 - pondělí