logo itpoint.cz

Unicorn nabízí monitorovací software LAN-Console

Společnost Unicorn uvádí na český trh softwarový produkt LAN-Console (workstation) od nizozemské společnosti ViewPoint Technology Group. LAN-Console slouží ke sledování veškerých aktivit uživatelů na pracovních stanicích, kontrole důvěrných dat a používání systémů. Jeho součástí jsou také nástroje pro vzdálenou správu systémů a vzdálený přístup k pracovním stanicím.

Společnost Unicorn uvádí na český trh softwarový produkt LAN-Console (workstation) od nizozemské společnosti ViewPoint Technology Group.

LAN-Console (workstation) slouží ke sledování veškerých aktivit uživatelů na pracovních stanicích, kontrole důvěrných dat a používání systémů. Jeho součástí jsou také nástroje pro vzdálenou správu systémů a vzdálený přístup k pracovním stanicím. Aplikace pokrývá potřeby společností v oblastech managementu a administrace, je určena pro menší, střední i velké organizace. Unicorn tento produkt nabízí jako Business partner společnosti ViewPoint Technology Group.

LAN-Console (workstation) umožňuje dohled nad pracovními stanicemi v reálném čase a monitorování veškerých aktivit uživatelů. Zároveň registruje používání aplikací na různých pracovních stanicích, odděluje povolené aplikace od nepovolených a v případě neoprávněných operací automaticky informuje správce. LAN-Console umožňuje centralizovanou správu všech pracovních stanic z jednoho místa. Správce tak má ze své pracovní stanice přehled o veškerých aktivitách na ostatních stanicích. Při efektivním používání LAN-Console získává organizace lepší přehled o produktivitě svých zaměstnanců a zároveň se výrazně snižují náklady na správu pracovních stanic.

Monitorovací možnosti LAN-Console lze rozdělit do několika hlavních kategorií :

Vedle monitorovacích aktivit LAN-Console nabízí nejmodernější výkonné nástroje pro správu síťových stanic, mezi něž patří :

LAN-Console podporuje operační systémy Microsoft Windows verze Windows 95 a vyšší. Cena za licenci pro koncové zákazníky se odvíjí podle počtu zakoupených licencí od 71,- EUR (u jedné až pěti licencí) až k 26,- EUR (u 500 a více licencí).

Nizozemská společnost ViewPoint Technology Group zaměřuje svojí obchodní činnost zejména na prodej a distribuci inovativních softwarových řešení, která sama vyvíjí. Společnost intenzivně sleduje nejnovější trendy v oblasti ICT bezpečnosti a na základě těchto znalostí nabízí svým zákazníkům softwarová řešení, jež jsou plně v souladu s nejmodernějšími trendy v oboru.

Společnost Unicorn podepsala s ViewPoint Technology Group partnerskou smlouvu, která mu dává status Business partnera.

Unicorn

Článek ze dne 24. května 2005 - úterý