logo itpoint.cz

V naší síti je dost místa i pro korporátní klienty

Společnost Interoute, vlastník jedné z největších a nejkvalitnějších telekomunikačních sítí pro přenos hlasu a dat, rozšiřuje své aktivity v České republice. Doposud se společnost Interoute na českém telekomunikačním trhu profilovala jako přední dodavatel většiny pevných i mobilních operátorů a ISP. Nyní rozšiřuje portfolio o služby určené korporátní klientele, které zahrnují vysokorychlostní přístup k internetu, media streaming, ethernet, privátní datové sítě či hlasové služby včetně VoIP a VVN.

Vlastník největší evropské telekomunikační sítě, který se v Čechách doposud soustředil na velkoobchodní služby, rozšiřuje svoji nabídku o služby pro korporátní klientelu.

Společnost Interoute, vlastník jedné z největších a nejkvalitnějších telekomunikačních sítí pro přenos hlasu a dat, rozšiřuje své aktivity v České republice.

Doposud se společnost Interoute na českém telekomunikačním trhu profilovala jako přední dodavatel většiny pevných i mobilních operátorů a ISP. Nyní rozšiřuje portfolio o služby určené korporátní klientele, které zahrnují vysokorychlostní přístup k internetu, media streaming, ethernet, privátní datové sítě či hlasové služby včetně VoIP a VVN.

Vladimír Hendrych, který řídí aktivity společnosti Interoute v regionu střední a východní Evropy, si je vědom, že domácí telekomunikační trh je nasycen. "Příležitost na českém trhu vidíme především u těch zákazníků, kteří potřebují propojení s pobočkami či partnery v zahraničí a ocení kapacitu a bezpečnost naší sítě," definuje Vladimír Hendrych segment budoucích zákazníků.

Společnost Interoute investovala před dvěmi roky 2,5 mld. Euro do vybudování celoevropské telekomunikační sítě s jedinečným rozsahem, homogenitou a kapacitou, která je považována za nejlepší ve své třídě. Investice do technologie nám umožňují být o krok napřed před konkurencí a držet náklady na minimu. Vedle toho neustále hledáme inovace, které ušetří peníze našich klientů. Tento přístup dopomohl společnosti k titulu nejrychleji rostoucího poskytovatele - za poslední rok společnost ztrojnásobila jak tržby, tak počet zákazníků.

Mezi firemní zákazníky, kteří využívají služby Interoute, patří například společnosti EMI, Eurocontrol, Ford či BMW. Přístupové body k 30 000 km dlouhé panevropské síti zahrnují kromě Prahy také Brno a Ostravu.

Interoute je nejrychleji rostoucím poskytovatelem telekomunikačních služeb a provozovatelem nejvyspělejší a nejhustěji propojené hlasové a datové sítě v Evropě. Své služby poskytuje pevným i mobilním operátorům, ISP, korporátním zákazníkům i státním úřadům. Nezatížen dluhy, poskytuje služby v rámci celé Evropy a Severní Ameriky. Kromě toho vlastní a provozuje husté metropolitní sítě v nejvýznamnějších evropských centrech obchodu. V České republice začal Interoute působit v roce 2004 po akvizici společnosti CE Com B.V.

Interoute

Článek ze dne 5. května 2005 - čtvrtek